Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lehet, hogy megoszt...

Nagyon gáz lehet, hogy megosztom ezeket a dolgokat az ismerőseimmel, mesélek nekik anélkül, hogy kérdeznének? Nektek mi lenne a véleményetek, zavarna?

Figyelt kérdés
El szoktam mászkálni kirándulni, egyedül, különféle belföldi városokba, sokszor ugyanazokra a helyekre ha megtetszettek, és akkor el is mesélem ezeket messengeren azoknak az ismerőseimnek akikkel rendszeresen írogatunk ott. Meg ha vannak képek, akkor képeket is küldök nekik. Sose kérik, sose érdeklődnek amúgy, csak úgy magamtól mesélek nekik a kirándulásaimról, vagy ha mászkáltam egy városban akkor bejelölöm nekik térképen merrefele voltam. Ez a viselkedés nagyon gáz lehet? Nektek mi lenne a véleményetek az ismerőseim helyében?
2020. aug. 23. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Én nem bírom a szófosást. Jó volt? Oké, max mondat valami érdekesről, de az, hogy nekem interaktív térképet csinál valaki az sok.
2020. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem örömet okozol azoknak akiknek nem lehetett részük ilyenben. Mert egy kicsit olyan, mint ha ők is elmentek volna az adott helyre.
2020. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Ha ők nem számolnak be a maguk útjairól, akkor én nem tenném, mert dicsekvésnek tűnik.

Inkább csökkentsd az ilyen üzeneteid számát, de nem kell a nullára csökkentened, csak ne legyen ott minden utad.

2020. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem kérdezik meg milyen volt valami, akkor az azért van mert nem érdekli őket. Ne nyomulj, majd ha valami érdekli őket tudják hol keressenek téged. Ezzel csak pletyka alapot adsz nekik, ellenszenvessé fogsz válni a szemükben.
2020. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb ha kiposztolod.
2020. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Haaat nem tudom masok milyen emberekkel beszelgetnek, de en akikkel messengeren tartom a kapcsolatot, azokkal altalaban akarmirol lehet beszelgetni, nincs olyan, hogy dicsekves lenne vagy barmi, mivel altalaban azokkal beszelek gyakran, akiket a barataimnak tartok. Ez akkor hangozna maximum dicsekvesnek, ha pl munkahelyen minden random kolleganak mutogatnad allandoan a kepeket es magyaraznal, hogy hol voltal, hova mesz legkozelebb, mennyibe kerult, milyen volt a szallas, stb. De azt eleg furanak tartom, ha valaki a baratainak nem meselheti el az elmenyeit, milyen baratok azok...
2020. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Hát nem tudom, őszintén szólva engem nem érdekel, hogy hol jársz, főleg akkor, ha a semmiből írsz egy hosszú élménybeszámolót, mellé küldesz 150 homályos-ujjbelógós képet ugyanarról a szikláról vagy patakról
2020. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Arra vigyázz, hogy aki mindig magáról beszél/mesél, ír stb. Azt könnyen nézheti a környezete hiúnak.


Legalább te is megszoktad kérdezni őket, hogy mizu veled? Voltatok valamerre, mert én igen... Satöbbi vagy csak így random betámadod őket ilyen üzikkel???


Mert ha csak mindig magadról írsz és eszedbe sem jut megkérdezni őket hogy vannak, az elég egoista viselkedés, amit érezhetnek idővel idegesítőnek.

2020. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem próbáld ki azt, hogy nem automatán működsz, hanem megvárod, hogy megkérdezzék, mi van veled, hol jártál, stb. Gondolom, hogy jóindulatból teszed ezt, és nem ártani akarsz vele senkinek, illetve egy kis figyelmet szeretnél ezzel, de nem biztos, hogy valóban mindenkinek tetszik ez.
2020. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

ÉL azt sem tartom illőnek, ha mindenkit egyre-másra arról kérdezel, ki merre járt. Van, aki nem engedheti meg magának a turizmust, mert a családja pénz híján van és dolgoznia kellett.

Summázva: beszámolhatsz, de mérsékelten, ne érdeklődj felőlük nyakra-főre, mert ellenszenves leszel a szemükben, aki azzal akar föléjük emelkedni, hogy mit engedhet meg magának. Szóval - mindent módjával.

2020. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!