Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 166 2,4 20v JTD-t...

Alfa Romeo 166 2,4 20v JTD-t szemeltem ki magamnak következő autónak, nagyon megtetszett. Ismerőseim körében is akad 2 olyan személy aki ilyet birtokol. Véleményekre lennék kíváncsi (nem elfogult), kinézet stb. Ja igen,2006-os évjárat. Szóval?

Figyelt kérdés
Ja,igen. Csak ÉRTELMES kommenteket kérnék.

2012. ápr. 3. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A kinézet az szubjektív dolog. Nekem inkább a Mercik formavilága tetszik.

A JTD motor viszont egy állat... A röhejesen alacsony fogyasztás mellé teherautókat megszégyenítő erő párosul!

http://www.youtube.com/watch?v=fhANYGidNvE

2012. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kinézet tényleg szubjektív, és nekem is a Mercik tetszenek, főleg a régiek.

Az Alfa 166 volt az egyetlen olasz autó amin valaha el is gondolkoztam, igaz én benzineseket nézegettem. A formája nekem tetszik, nem túlzó, nem giccses, sportosan elegáns. A JTD motorokat elég jól eltalálta a Fiat, ha van valami gurud aki ért ezekhez a vasakhoz akkor remek vételt csinálhatsz. -Szerintem-

2012. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Van még egy másik autóm az TDI(250le+) ,de öreg... amúgy kényelmes az Alfa, kicsit feszes a futóműve,de jó!
2012. ápr. 3. 11:51
 4/4 Ruiz65 válasza:
Nekem is 166 van igaz benzines de imádom.Bátran vedd meg.
2012. ápr. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!