Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el mindenkit a...

Miért ítélnek el mindenkit a bőr színe alapján?

Figyelt kérdés
Nem értem. Mi jó abban,ha valakit azért bántunk mert önmaga? :(
2020. aug. 24. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem ítélnek el mindenkit a bőrszíne alapján
2020. aug. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ezt hívják rasszizmusnak, és egyébként egyre kevésbé van jelen.
2020. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Sok ember azzal jön, hogy mert mondjuk sok afroamerikai bűnöző van vagy akármi és hiába csinál inkább magából hulyet nem esik le neki hogy mondjuk a magyar emberből is vannak bűnözők vagy a szokásos ciganyozas is egy rohadt nagy általánosítás, de nem kéne senkinek sem szégyenkeznie ilyenek miatt.
2020. aug. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Akik azt állítják hogy mi fehérek rasszisták vagyunk de nagyon az nem annyira igaz, a fekete bőrű emberek sokkal rasszistábbak a fehereknél ezt tapasztaltam,én mindenkit el fogadok de ők mások legalább is nagyobb százalékuk.
2020. aug. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Régen a vallások miatt gyikolták egymást rassztól függetlenül. Ma már a bőrszín miatt. Valahogy de az emberiség mindig talál okot a gyülölködésre.
2020. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Senkit nem a bőrszíne alapján ítélnek el, hanem azért "mert önmaga".

Értsd ha egy cigány cigányul viselkedik akkor nyilván el fogják ítélni.

2020. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem miért kaptam lepontozást mikor tényeket közöltem ami alá is van támasztvaxd..

Na m1.


6os. De ha valaki cigányul viselkedik... pusztán ez a kifejezés hogy cigányul viselkedik. Az már egy általánositott elítélési forma amo rasszizmus.

2020. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!