Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szabályok vonatkoznak...

Milyen szabályok vonatkoznak jelenleg a közmunkára?

Figyelt kérdés
Mivel jó ideje nincs munkahelyem, arra gondoltam közmunkát vállalnék. Van még erre lehetőség diplomások számára (pár éve még volt de akkor nem vállaltam)? Ha igen akkor hol lehet jelentkezni?
2020. aug. 24. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Postán is keresnek dolgozókat, és jobban fizetnek azért, mint a közmunka.

[link]

2020. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy fő "logisztikai küldeményfeldolgozót" keresnek Veszprémbe, én pont az ország másik végén lakom és emiatt biztos nem fogok Veszprémbe költözni (biztos nem fizetnek annyit hogy albérletben megéljek belőle). A kézbesítői állások közül a legközelebbi is valami eldugott hevesi faluban van...
2020. aug. 25. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Minket a munkatársammal a diploma miatt építettek le, a cég szerette volna, ha maradunk, a munkaügyi meg nem engedte.

Munkaügyiben próbáld meg, ki tudja, most a járvány miatt lehet máshogy állnak a dologhoz.

2020. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!