Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz homofóbnak lenni?

Gáz homofóbnak lenni?

Figyelt kérdés
Miért lett egyre elfogadottabb melegnek lenni? Sokan már azt hangoztatják, hogy melegnek lenni NORMÁLIS. Szerintem egyáltalán nem normális. Az a normális, amit ha minden ember követne, akkor jó irányba haladna az emberiség. Ha mindenki meleg lenne, akkor kipusztulna. Szerintem szörnyen káros ráerőltetni a társadalomra a meleg propagandát. Én a felvonulásokat se engedélyezném, nem hogy azt, hogy az follyon még a csapból is, hogy el kell fogadni a melegeket stb. Nekem azzal nincs bajom, ha valaki annyira ostoba, hogy mondjuk így lázad a szülei ellen, hogy nem akar maga után utódot hagyni. Azzal sincs bajom, ha valaki mondjuk néha férfiakkal van együtt, ha ebben leli örömét, hát csinálja. Mindenkinek joga van ezekhez. De hogy még ezt a meleg propagandát is ennyire bele kell nyomni az emberek arcába azt elfogadhatatlannak, gusztustalannak és abnormálisnak tartom. Valaki meggyőzhetne arról, hogy miért normális dolog melegnek lenni, és miért jó, hogy gyerekek szeme láttára nőnek öltözött férfiak vonuljanak fel a városban.

2020. aug. 26. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/164 anonim ***** válasza:
23%
Tökéletesen egyetértek veled. Azt hittem totálisan egyedül vagyok a véleményemmel. Engem sem érdekel ha valaki meleg, nem tehet róla és teljesen az ő dolga, de tegye ezt csendben. Nem kell Pride, nem kell semmiféle "fogadj el mert meleg vagyok" és nem kell lenyomni a torkunkon se filmekben sem pedig videójátékokban.
2020. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/164 anonim ***** válasza:
21%
Egyetértek, abba nem gondolnak bele hogy ők sem léteznének heterók nélkül. Meg igen, ha mindenki meleg lenne akkor max mesterséges szaporodás lenne lehetséges.
2020. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/164 A kérdező kommentje:
szóval szerintem az úgymond normális, ha mondjuk azonos neműekkel is együtt szeretnél lenni, az viszont már abnormális, ha az egész életedet ez irányítja, és nem akarsz magad után utódot hagyni, és a társadalom tagját is arra buzdítod, hogy fogadják el ezt az életstílust. Én inkább ezek iránt az emberek iránt érzek fóbiát, és nem tudom megérteni őket.
2020. aug. 26. 21:24
 4/164 anonim ***** válasza:
22%
Csak abban nem értek egyet, hogy ezt az utódnemzést ennyire "erőlteted". Vannak heteró párok akik nem akarnak gyereket. Ez mindenkinek szíve joga. Mint ahogy melegnek lenni is, de persze én sem tartom normális dolognak. A prideról meg inkább ne is beszéljünk, undorító.
2020. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/164 A kérdező kommentje:
nagyon féltem a leendő gyerekemet, hogy ilyen dolgok előtt kell felnőnie, és lehet, hogy befolyásolni fogják ezek. Mi van ha csak egy gyerekem lesz, és sikerül belőle egy ilyen embert csinálni a propagandáknak köszönhetően?
2020. aug. 26. 21:27
 6/164 anonim válasza:
10%
Személy szerint, engem az utód hagyás nézőpont sem igazán érdekelt a hokoszexuális emberekkel kapcsolatban,soha nem is voltam homofób. Viszont 1-2 éve, amióta ugymond "divat lett", hogy az ember meleg lett és ez folyik a csapból is azóta már annyira unalmas, hogy minden 3-4. cikk erről szól, ezzel van tele a közösségi oldalak is. Egyre idegesítőbbnek tartom, hogy sajnos nem veszik észre, hogy ha csenben csinálják senkit nem zavarna. Viszont ezzel, hogy mást sem hangoztatnak azon kívűl, hogy ők mások(ami szerintem pár embernél szimplán csak feltünési viszketegség), foadjuk el őket, áldozatnak állítják be magukat szerintem pontosan ezzel nyerik el az emberek utálatát. Homofób emberek mindíg voltak, vannak, lesznek és sajnos nem látják be, hogy valaki más nézőponttal rendelkezik és ezen semmilyen PRIDE-al nem tudnak változtatni.
2020. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/164 anonim ***** válasza:
92%
A melegek nem a pride meg a "propaganda" miatt lesznek melegek... Az hogy valaki akar-e gyereket vagy nem, az teljesen az ő döntése. Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, azzal fekszik le akivel akar. Ha téged ez zavar, akkor csak egy feleslegesen gyűlölködő ember vagy.
2020. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/164 anonim ***** válasza:
83%
Nézz Novák Elődöt! Neked való....
2020. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/164 A kérdező kommentje:
de miért tartják magukat normálisnak? nem az a normális viselkedésforma, amit ha MINDEN ember követ JÓ irányba halad az emberiség?
2020. aug. 26. 21:37
 10/164 anonim ***** válasza:
83%
21:37: így is veszettül pörög a túlnépesedés, és az NAGYON ROSSZ. Túl kevés meleg van, inkább az a baj.
2020. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!