Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak ha...

Mi lehet az oka annak ha valaki aki állandóan a Facebookon lóg, napok óta nem jelentkezik be?!

Figyelt kérdés
2020. aug. 26. 23:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Szinte Facebook függő. Állandóan azon lóg, ám most napok óta nem jelentkezett be. Felettébb érdekes. Mi lehet ennek az oka?!

(Másod unokatestvérem, nem akarom felhívni.)

2020. aug. 26. 23:34
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet taktikazas is, na eszreveszi valaki? Lehet lekapcsolt wi-fi. Sertettseg. Valaki elol bujkalas, vagy erzelmi zsarolas, aggodjatok ertem.
2020. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Ugye nem egyedul lakik? Ja, es be lehet allitani, hogy ne lassak, online-e. Esetleg szakitas, szerelmi banat miatti taktikazas. Remelhetoleg nem komolyabb ok.
2020. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem taktikázás nincs kedve, ideje, meg itt lóg. Igen sűrű volt az elmúlt napok eseményei.
2020. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
2 Mindenki magából indul ki.
2020. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem meri kimondani? Lehet hogy baja van. Lehet csak te vetted ezt észre, és te vagy az utolsó reménye. Hívd fel!!
2020. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6 Nincs baja.
2020. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Én ezt akkor szoktam csinálni, ha pillanatnyilag elegem van mindenkiből. Egy kis “detox”-ot tartok. Ilyenkor minden egyéb közösségi oldalon ezt csinálom.

A másik opció, hogy beállította, hogy ne lásd, hogy elérhető.

2020. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Lehet csak elromlott a telefonja, ez senkinek sem jut eszébe? :D


Mellesleg ahogy már korábban is mondták, be lehet állítani, hogy láthatatlan legyen

2020. aug. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Lehet be állította, hogy ne jelezze ki. Esetleg nyaralás nem jöhet szóba? Én is elég sokat használom fbt (függő azért még nem vagyok), de ha nyaralni vagyunk előfordult már, hogy nem volt wifim/mobilnetem, így esélytelen volt csak fel néznem is
2020. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!