Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Termomax Inka 24K kazánnal...

Péterfi sándor kérdése:

Termomax Inka 24K kazánnal fűtök, állandóan gond van vele, folyamatos nyomásesés jelentkezik, most más napi 1 bar. Milyen kondenzációs kazánt javasolnak helyére? 100m2-es lakás,7 radiátor van, padlófűtés nincs. Köszönettel, Sándor

Figyelt kérdés
A tágulási tartályban ( üresen ) 1 bar, a biztonsági szelep nem csöpög ( nincs elfolyás a csatornába ), a rendszer nem levegős, a nyomás mégis állandóan csökken. Cseréltem már hőcserélőt, biztonsági szelepet, szereltem külső tágulási tartályt. A szerelők szerint a hőcserélő sérült és a víz ott távozik gőz formájában. Nem szeretnék 2 évente hőcserélőt cseréltetni, inkább egy új kazán érdekelne.
2014. febr. 13. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van rá három kiló, akkor Wolf CGB-24.


[link]


Üdv. A.

2014. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 miro132 válasza:

Sziasztok!


Engem is elert a nyomás esés problema a kazánomnál. Valószinu kilyukadt a hocserélő. Beleöntottem 1 flakon tömitő folyadékot ami megoldotta a problémát egy idore


miro

2015. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!