Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy hogy csak azok az emberek...

Hogy hogy csak azok az emberek nem hordanak maszkot (buszon, üzletekben), akiken látszik, hogy az IQ szintjük a béka sgge alatt van?

Figyelt kérdés
Látszik rajtuk mennyire ostobák. Mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy főleg a cigányok nem hordják, azokon a helyeken, ahol kéne. Ja meg a lázadók, a hisztisek :D
2020. aug. 27. 08:09
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én sem szívlelem hordani, de ha kell akkor kell, nem hisztizek rajta. Csak fura, hogy ez is mennyire összefügg azzal, hogy ki mennyire értelmes.
2020. aug. 27. 08:10
 2/25 anonim ***** válasza:
46%
Én még ilyen összefüggést nem fedeztem fel. Totál vegyes, hogy ki hordja és ki nem.
2020. aug. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%

Én sem azért hordom mert fosok a járványtól, hanem mert kötelező és nem akarok beégni, hogy kivágnak a boltból amiért nincs rajtam. De kb én is megfulladok alatta most az allergiaszezonban.


De igen, nekem is feltűnt, hogy csak egy bizonyos réteg nem hordja. Bár egy 50 kilós nő úgy vágott ki egy ilyen cigányhordát a boltból, hogy csak úgy lestem.

2020. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%

Az igen megint az ostobázik aki kívülről látja az emberek IQ-ját.

Legtöbb ember azért hordja mert mások mit gondolnak ha nincs rajta maszk. De sokan túl sok hírportált olvasnak és megy a pánik.

Van aki mindkettőt leszarja.

2020. aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Én azért hordom, mert ki van írva a buszon, hogy kötelező, de nem nagyon hiszem, hogy ezen múlik.


Amikor elkezdődött ez az egész, akkor itt a postán a cigányok egymásnak adták a maszkot, mert csak úgy lehetett bemenni a postára és csak 1 volt nekik. Kijött az egyik, a sorban következőbek adta a maszkot. Hát akkor inkább ne is hordja, komolyan. Mindenki jobban jár.


Meg mindenki hetekig hord egy egyszer használatos maszkot. Akkor tényleg jobb, ha fel se veszik.

2020. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem meg pont azok hordják veszettül ott is, ahol nem kötelező, akik birkák.


Én is pontosan tudom, mennyire fölösleges egy sál vagy az a gagyi maszk, amit a legtöbb ember hord, ráadásul hónapokon keresztül ugyanazt. Azért veszem fel csak és kizárólag, hogy ne baxogassanak. A cibbonoknak nincs szégyenérzete általában, ők meg azért nem.

2020. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%

Ebben most én a természetes kiválasztódás előnyét látom megvalósulni, mármint vesszen a hüléje;)

Ne panaszkodj, inkább várd ki a végét s örülj majd:)))

2020. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
Nàlunk meg az orvosokon asszisztenseken sincs szakrendeléseken, csak a vàrakozo betegeken. Pedig ök orvosi diplomàsak..
2020. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
4%
Én az ellenkezőjét figyeltem meg. Az ilyen csökött agyú idióták hordják, akik már annyira csak a a tv-ből, fészbuksiról tájékozódnak, a fejüket pedig régen nem használják gondolkodásra. Ülnek egyedül az autóban maszkban, biciklin ülve, utcán sétálva is a pofájukon rohad. Egyszerűen agyhalottak, és hordják, mert valaki akinek ez jó biznisz azt mondta. Gyanítom kedves kérdező, te is ezt a csoportot gyarapítod. Mikor gondolkodtál utoljára okostojás? :D
2020. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%
Na, megint jönnek az "én mindent leszarhatok, mert mindent mindenkinél jobban tudok" szakértők, nem értem, hogy nem söpört végig a vírus ezen az országon.
2020. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!