Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet raszoktatni magam...

Hogy lehet raszoktatni magam a reggeli kakilásra nem akarom a munkahelyemen végezni,sokszor nyitottak rám.Ratok már nyitottak amikor a dologotokat vegeztétek ?Messéltek ilyen sztorit hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsetlen

Figyelt kérdés
Bocsi a kérdésért,és köszönöm a válaszokat

2020. aug. 28. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet retesszel bezárni a munkahelyi WC-ajtót? Azért ez elég fura. Szólj a főnöknek, hogy szereljenek fel egyet, mert ez nem állapot.
2020. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Igyál kávét rögtön felkeléskor éhgyomorra. Gyorsan meghajt!
2020. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van retesz de szorul.az az első de nem hajt meg
2020. aug. 28. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emésztési folyamatokat nem nagyon tudod befolyásolni, maximum étrend váltással, vagy pedig megtanulod elengedni magad ezzel a dologgal kapcsolatban. Ha rá stresszelsz, akkor abból hosszú távon csak bajod lehet.


Kereskedelemben dolgozok, így itt akkor megyek wc-re, amikor el tudok menni, és nem akkor, amikor el kell mennem. Korábbi munkahelyemen még öt percre se tudtam nyugodtan elmenni wc-re, így rászoktam egy idő után, hogy ha délelőttös voltam, akkor délután négykor ettem utoljára, vagy ha kellett akkor nagyon gyorsnak kellett lennem. Volt olyan is, hogy visszafogtam, aztán mikor hazaértem vagy fél órát ültem a wc-n, majd egész nap görcsölt a hasam.


A jelenlegi munkahelyemen már kicsit könnyebb a szituáció, mert nem foglalkoznak vele hányszor, és mennyi időre mész wc-re. Ellenben meglett ennek a hozzáállásnak a "gyönyörű" eredménye.

Ha tudom, hogy nyugodtan el tudok menni wc-re, tuti hogy ritkán megyek, ha pedig tudom, hogy nincs lehetőség, vagy idő rá elég meginnom egy pohár vizet, és tuti húsz perc múlva már wc-re kell mennem.

2020. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológust kellene felkeresned.
2020. aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elég egy kávé reggel és huss... Vagy facsarj citromot 3dl vízbe és azt hörpíntsd le.
2020. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zabkása aszalt gyümivel,és még egészséges is
2020. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kelj fel korábban hogy beinduljon a szervezeted és igyál kávét
2020. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!