Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bs szoktátok tartani a napi 5...

Bs szoktátok tartani a napi 5 étkezést? Reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna és vacsora is szokott lenni nálatok?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 14:34
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy :D soha életemben nem reggeliztem, nem tudok 10-11 óra előtt enni. Általában 11-12 körül eszek először, aztán du. 3-körül, 6 körül és még este 9 körül. De van hogy 11 körül még valamit eszek, mert későn (éjfél körül) fekszem le. Szóval nálam így el van tolódva az egész.
2019. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Hát, nálam úgy néz ki, hogy:

1) Reggeli: két mackósajt 2 kiflivel és egy csoki

2) Ebéd: menü valamelyik étteremben

3) 17 óra körül valami gyorskaja (pl. kézműves hamburger).

2019. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Igen, de én testépítek így úgymond kötelező.


Az átlag ember nem hiszem.

2019. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó ha megvan a 3 étkezés, nemhogy az 5.
2019. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. És sosem tartottam be. Általában akkor eszem, amikor kedvem van (amikor megéhezem). Egyébként glutén- és tejmentes étrenden vagyok már tíz éve, két éve edzeni is járok, ja és nő vagyok.
2019. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már 30-on túl vagyok, de minimális reggeli, -ebéd, és valami kaja du., és ennyi. Ha a szülőknél vagyok, akkor csak normális reggeli-ebéd van.
2019. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!