Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor telefonról próbálok...

Amikor telefonról próbálok itt egy választ értékelni, akkor nem engedi. Ez hiba vagy csak nálam csinálja?

Figyelt kérdés
Egyes válaszoknál nem tudok rányomni a zöld pipára/piros x-re. De ha mondjuk betöltöm újra az oldalt akkor már van hogy működik. De ezt eddig csak telóról vettem észre, és csak azóta csinálja, amióta eh az új dizájn van. Ez csak nálam van vagy ez valami hiba? Ha hiba akkor jó lenne ha javítanák :D
2020. aug. 29. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is csinàlja. Sokszor kategóriàkra se enged rákattintani telorol
2020. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nálam rendben van
2020. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem csak mobilon van ilyen, sőt van olyan is, hogy értékelek egy választ, és benyögi, hogy ezt már értékeltem, vagy értékelte másvalaki már ezen a gépen, de ott volt az értékelő ikon. Szerintem ez valami szerverhiba ilyenkor vagy valami kód hiba, de passz!
2020. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak én használom a gépem! 3-as vagyok!


Szóval nem tudom mi ez az egész!

2020. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja meg valamikor mikor beírom a böngésző címsorába a gykorikerdesek weboldalcímét, be se tölti, de a többi oldalt igen. Szóval nekem ilyen is szokott lenni!
2020. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*gyakorikerdesek weboldalcímét
2020. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy már a kérdésre nem enged rákattintani...
2020. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És az miért van, hogy én pontozok valakit, de még csak meg se jeleníti az értékelését?
2020. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nalam is ez van es en is mar elgondolkodtam, hogy irok ki egy kerdest arrol, ez normalis-e, vagy az erintokepernyo akar tonkremenni.
2020. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!