Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddigi életetek...

Mi volt eddigi életetek legnehezebb döntése?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem leugrani a hídról. (halál komolyan, még mindig kételkedem a döntésem helyességében)
2020. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pályaválasztás mert mindig magamra erőszakoltam a szüleim elvárásait, nem figyelembe véve a vágyaimat és a képességeimet vagy éppen azok hiányát.
2020. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy xar munkahelyen dolgozom, ahol mindig van egy-egy újabb legnehezebb döntés... "Szóval még folyamatban lévő ügyről nem nyilatkozunk".
2020. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem mellett duális képzésben voltam egy vállalatnál és mivel önköltségesre vettek fel, így ebből a pénzből fizettem a tandíjat is. Mivel minden tanítási héten és gyakran vizsgaidőszakban is mennem kellett, a munkahelyemen meg természetesen ugyan úgy dolgoznom is kellett, mint mindenki másnak, ezért gyakran nem jutott elég idő a tanulásra, gyorsan romlottak a jegyeim. Már vagy két éve ott dolgoztam ott és már eléggé megszoktam a környezetet - na meg a pénz is jól jött - nem volt könnyű, de eldöntöttem, hogy mindenképpen ott kell hagynom. Sokat gondolkoztam már ezen a dolgon amúgy is, ilyen "Mi lenne ha..." szinten, míg egy újabb sikertelen vizsgaidőszak után elhatároztam, hogy az egyetem mégis csak fontosabb és munka nélkül folytatom tovább a dolgot.
2020. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A párom vidékre kötött a munkája és egyéb javai miatt. Én ott műszaki diplomával megalázóan kevés fizezésért dolgoztam. Megkaptam álmaim munkalehetőségét Pest megyében, amire ő csak annyit mondott, hogyha el fogadom és elmegyek, őt nem látom többé.

Életem legnehezebb döntése volt. Ez egy olyan mondat, amit nem tartok fairnek. Úgy szorított sarokba, hogy megsem kérdezte bennem mit váltana ki, ha a szakmai előmenetelemet el kellene ásnom. Végül úgy döntöttem, hogyha ő képes ennyire lazán elengedni, csak mert mennék az álmaim után és fontolóra sem vesz más opciót, akkor nekem sem szabad ezen túl sokat gondolkoznom. Jó döntés volt.

2020. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ös válaszolóhoz hasonlóan, nekem is a legnehezebb döntésem volt elhagyni életem szerelmét és felszámolni egy 8 éves kapcsolatot.

Én nem munkahely miatt hagytam el, hanem a betegessé fajuló féltékenykedésével tette pokollá az életem, pedig még gondolatban sem csaltam meg soha.

2020. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök hogy fektettem ezt a kérdést, nagyon érdekes válaszok születtek! Köszönöm nektek hogy megosztottátok velem/velünk. :) Az utolsó 2 embernek respect, nem lehetett könnyű. Mennyi idősek voltatok mikor ez a döntés született? Érdekel nagyon. :)
2020. aug. 29. 14:02
 8/13 A kérdező kommentje:
első kommentelő! Nagyon jól tetted hogy itt maradtál velünk! Miért akartál ugrani ? Mi történt veled??
2020. aug. 29. 14:03
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

6-os vagyok.

22 évesen kezdődött a kapcsolat, 30 voltam amikor szakítottam.

2020. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Eldönteni milyen módon omoljon össze az egész életem.

Mivel nem sikerül meghozni ezt a döntést így megy az idő, ezzel együtt pedig egyre inkább az egyik berzió felé sodródok.

2020. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!