Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legrosszabb,...

Mi volt életetek legrosszabb, legnehezebb helyzete? Amikor úgy voltatok vele, hogy feladjátok?

Figyelt kérdés
Melyek voltak a legnehezebb hetek, hónapok? Hogy bírtátok ki mi vígasztalt?
2017. szept. 6. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Minden egyes nap ilyen.
2017. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos hofy nem válaszolok idegeneknek egy ilyen kérdésben. Bocs xd
2017. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Amikor 'fogságban' voltam külföldön és nem jöhettem haza mert az apjuk nem engedte a gyerekeinket.

Na az volt a mélypont az életemben.

2017. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

A legnehezebb mindmáig a szeretteim elengedése, sokáig nem tudtam magam a történteken túltenni, úgy volt hogy én is végzek magammal mert nem bírom elfogadni a tényt hogy azok akik mellett felnőttem, már nincsenek.

25F

2017. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

A szerelmi csalodásos részek.

Amikor éjszaka aludni sem bírsz, inkább elindulsz, keresed a szokott helyeken, mindenhol sötét (éjszaka parkok, vagy kosárlabdapálya stb), már rohansz is sötét "erdőkben", először látod milyen gyönyörű, ahogy száll fel a harmat és ködös de halvány fényben uszik, ahol sétáltatok még tegap, átmész a hidon, ahol először fogta meg a kezed és keresed, keresed es sehol nincs


Amikor feladtam a törzshelyünkön hagytama gyújtóm, hátha ő jár először arra és találja meg. (Anno cserélgettük.hol sziveset kaptam es hasonlot adtam)

Es hazamentem kb reggel. Aztán du topart, ahol bandáztunk korábban, fekve néztem a felhőket. Es csináltam a torol, magamrol videot. Elmondtam mit érzek, kérdeztem mi lesz most. Gondoltam a jövőben majd visszanézem és megválaszom.

A gyogyir a kövi barátom lett. Rájöttem, tudok még szeretni. Addig el sem hittem magamrol.

2017. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Amikor egy baleset után az intenzív osztályon voltam lélegeztetőgépen, de a tudatomnál. Azt mondta a doki, hogy ha nem tanulok meg 3 napon belül gép nélkül lélegezni, akkor kampó. Na, akkor szívesen feladtam volna, csak nem volt rá lehetőségem. Édesanyám vígasztalt, mert azt mondta, hogy ha sikerül, akkor ő lesz a legboldogabb ember a világon, és én ezt akartam.
2017. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 haláleset.

Az utána lévő kb. 1 év nehéz volt az elsőnél (itt egy fontos személy segítsége volt a vigaszom), a 2.-nál valóban majdnem föladtam, de végülis megoldottam a feldolgozását.

2017. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hogy oldottad meg ? A 4 eve meghalt mamámat még mindig nem engedtem el....
2020. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!