Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ember jobb ha titokban...

Az ember jobb ha titokban tartja ha nem százas?

Figyelt kérdés
Mentálisan beteg, bolond vagy akármi ahogy tetszik. Azt mondják hogy a pszichiátria egy borzalmas hely és néhány szakember csak ronthat a helyzeten, szóval ha az ember el tud éldegélni a defektjeivel akkor inkább rejtse el minthogy valami következménye legyen nem?
2020. aug. 30. 10:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

"Mentálisan beteg, bolond"


Nem kell azt titokba tartani,ha itt v melyk kérdésnél nem azt irod amit hallani szeretnének akkor te már nyilvánosan is Mentálisan beteg,bolond vagy..

2020. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Igen, de a nagyon betegeket szoktak veszelyben lenni csak.

Pl volt egy srac aki hirtelen bekattant elküldték azzal hogy biztos drogos stb, ill a korhazban is igy kezelték hogy lesz.rtàk, masnap meghalt. Es nem drogozott.


Vagy nagyon idöseket szokzak leszedàlni pl nyugdijas otthonokban hogy jöhessen a köv beteg mert sacc 1.5 millio ft oda bekerülni/ a beugro, es az ott levök utan csak a havi penzt kapjàk màr. Ergo az az érdek hogy minel hamarabb szabaduljanak fel a helyek az ujaknak.


Ill valahol kiserleteznek is a magukrol nem tudo betegeken. De szerintem ez utobbi nem magyarorszag es nem napjainkban. De attol még ez sem 100%.

Hajlamosak uj gyogyszereket is tesztelni pl haldoklokon stb

2020. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*betegek
2020. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én évek óta elrejtem a depresszív dolgaimat mert nem szeretem ha sajnálnak vagy ügyet csinálnak belőle.
2020. aug. 30. 10:32
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem én magasan funkcionálok mert engem soha nem kerülget sírás vagy ilyesmi simán csak érzéketlen és érdektelen vagyok.
2020. aug. 30. 10:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amig önellatasra tudatossagra képes vagy szoval nem magatehetetlen, addig nem vagy nagy veszelyben. Nem kötözhetnek le es nem tömhetnek akaratod ellenere semmivel.
2020. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én úgy viselkedem mint egy átlag ember csak belül nincs semmi és mint egy porhüvely tengődöm a világban.
2020. aug. 30. 10:40
 8/12 A kérdező kommentje:
Legalábbis próbálok.
2020. aug. 30. 10:42
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Van erről egy jó vicc.

Pszichiátrián a beteg az orvosnak:

- Doki, magának is vannak furcsa gondolatai néha?

- Persze.

- Akkor hogy lehet, h maga minden nap szabadon hazamehet, ên meg le vagyok ide közözve, bezárva, és begyógyszerezve?!

- Úgy, hogy én senkinek nem mondom el a furcsa gondolataimat.

2020. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én egyszer beszéltem egy pszichológusnak a szadista fantáziáimról és azt mondta hogy hagyjam abba az olyan jellegű videók nézését és akkor elmúlik, hát nem múlt el.
2020. aug. 30. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!