Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek anorexiás vagyok?

Szerintetek anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés

Alig eszek egész nap. Max.kávét iszok. Vizet se nagyon iszok.


Erőtlen vagyok és depresszív.


2020. aug. 31. 21:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ez tényleg beteges. Remélem összekapom magam.
2020. aug. 31. 22:01
 12/18 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, a nyolcassal is egyetértek. Az is lehet, hogy van valamilyen betegséged aminek ez a tünete.
2020. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Erre még rájön, hogy gluténérzékeny is vagyok.
2020. aug. 31. 22:02
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orvosnál voltàl? Pszichológus látott?
2020. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy anorexiás, te is látod, hogy mennyire vékony vagy. Az anorexiások nem látjál és minél tovább akarnak fogyni és mentálisan is mások. Itt más áll a háttérben
2020. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az.
2020. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen, nem evős időszakom nekem is volt. Annyi különbséggel, hogy én folyadékot azért vittem be a szervezetembe. Sok vizet, gyümölcsteát ittam, és én is nagyon ráálltam a kólára.

Nálam egyértelműen pszichés oka volt.

Mivel én is éreztem, hogy ez a nem evés nem oké, ha megkívántam valamit, akkor azt ettem. Nem érdekelt, hogy nem egészséges, ha kekszet kívántam, kekszet ettem, ha csokit, akkor csokit. Úgy voltam vele, hogy legalább rágva jut el az élelem a gyomromba.

Orvosi segítséggel és a zavaró tényező megszüntetésével jöttem helyre.

2020. szept. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy anorexiás, az anorexia testképzavar. Viszont mindenképp keress fel egy szakembert, mert ez nem maradhat így.
2020. szept. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!