Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova tűnnek innen a felhasznál...

Hova tűnnek innen a felhasználók szép lassan?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta használom az oldalt, de néhány éve már ritkán, hisz egyre kevesebb kérdés, válasz volt. Kb. január óta ismét aktívabban feljárok, és meglepődve tapasztaltam, elég jó forgalom van ismét. Viszont úgy tavasz óta, nagyjából április, május óta ismét zuhanórepülésbe kezdett a mozgás. Mostanra már megint úgy tűnik, hogy alig jönnek kérdések, válaszok meg főleg elvétve. Mi volt év elején, ami ilyen fellendülést okozott, és mi az ami visszadobta megint a forgalmat?

2020. szept. 2. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom a vírus alatt többen voltak otthon és jobban ráértek, nyáron meg elmentek nyaralni.
2020. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már mindenki tud mindent, ezért nem kérdeznek annyit.
2020. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Vírus miatt mindenkinek több ideje volt, nyáron pedig már inkább kiruccantak egyet/ nyaralni mentek.

De amúgy én is észrevettem, a mostani hét konkrétan felér egy mélyponttal. Nagyon kevés a kérdés, és válasz is, mintha a válasznélküli is több lenne már. Ez a hét szerintem a sulikezdés miatt sikerül(t) így gyakorin, idősebbek is inkább erre koncentráltak, meg a fiatalok is. Sejtettem, hogy ez lesz, de arra viszont nem számítottam, hogy ilyen mértékben.

2020. szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A vírusra gondoltam én is először, de az egészen júniusig tartott, mármint a karantén, a visszaesés meg már legalább áprilistól elkezdődött úgy tűnik. A nagyobb forgalmat meg már januártól értettem...

Sulikezdésben is lehet valami, mert igen, ez a mostani hét főleg szegényes. De mintha folyamatos lenne a csökkenés.

Lehet a kettesnek van igaza, és egyszerűen csak mindenki tud mindent 😂

2020. szept. 2. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell itt élni az életeteket, és fel sem tűnik. ;) Csak viccelek, mindenkinek szíve joga eldönteni, mennyi időt tölt itt. Szerintem sokan fiatalok, értsd iskoláskorúak itt, ezért az iskolával nagy összefüggésben van az aktivitás. Év elején először is hideg van, annyira sok időt még nem tudunk a szabadban tölteni, januárban az egyetemisták is végeznek lassan a vizsgáikkal, utána pedig szabadak napokig, hetekig. Utána jött a vírus, mindenki unatkozott otthon, lassan teltek a napok. Nem tudom hogy vagytok vele, de márciusban a napok heteknek tűntek, míg az áprilisi hónap kb. 2 nap alatt elment... Akkor már rendesen beindult a távoktatás, jöttek lassan a vizsgák, érettségi, évvége, egyre elfoglaltabbak lettek a diákok. Nyáron pedig az emberek nyaralnak, szabadban vannak inkább, vagy dolgoznak. Amint beköszönt a tartós hűvös időjárás, megint fel fog lendülni a forgalom valószínű. :)
2020. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

A, Az új felület miatt elpártoltak;

B, A kovi-, nyári szünet, és társai új felhasználókat hozott, így nem biztos, hogy a régiek az újakkal kompatibilisek lettek, így elpártoltak az utóbbiak.

2020. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyár van/volt, jó idő, lehet menni a szabadba, több a program, az aktív tevékenység, stb. Télen az ember jobban begubózik, nincs igazán programja, vagy lényegesen kevesebb, ráér itt bújni a kérdéseket.
2020. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Sokan a trollok miatt mentek el, de eszükbe sem jutott, hogy pont a sok demagóg, begyepesedett, saját igazát erőltető ember miatt jött ide ennyi troll. Mert ugye csak azokat lehet „szívatni” akik engedik.
2020. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!