Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gyilkosok, erőszakolók,...

A gyilkosok, erőszakolók, pedofilok, csalók és drogterjesztők tulajdonképpen jó emberek?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon nagyon sokan terjesztik, hogy rossz dolgok csak rossz emberekkel történhetnek és mindenki pontosan azt kapja, amit megérdemel. Eszerint ha valakit bántalmaznak, vagy átvernek, az gonosz ember volt, megérdemelte, amit kapott. Aki adta neki a rosszat, az csak jogosan megbüntette.

2020. szept. 5. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy jó emberek! Az erőszak, átverés, stb. is a személyiségük része, tehát alapból nem lehetnek jók.

És rossz dolgok egyáltalán nem csak rossz emberekkel történnek.

2020. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem sem, de sokan ragaszkodnak ehhez az állításhoz.
2020. szept. 5. 14:17
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Itt az oldalon többen is a pedofília mellett vannak és semmi rosszat nem látnak benne. Az erőszakolókat sztárolják, és rendszeresen az ő pártjukat fogják. Szóval ne az legyen a kiindulópont, hogy "itt az oldalon" mit mondanak.. Tele van ez a hely beteg emberekkel.
2020. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Tényleg ez jön le itt néha...

Már meg sem merem nyitni azokat a kérdéseket, amik családon belüli erőszakról/nőverésről szólnak, mert egyszerűen tudom hogy a válaszolók jelentős része azon az állásponton van, hogy 1, ki kell érdemelni valamivel azt a pofont 2, ha egy rendes férfit választ a nő, akkor ez nem történik meg, szóval legközelebb nem ártana előre gondolkodni.


A pedofil nem tehet a szexuális beállítottságáról, ezért a világnak nem kéne ilyen elitelőnek lennie, és különben is csak azzal van a baj, ha valaki gyerekeket erőszakol,maga az inger viszont teljesen rendben van.


A sorozatgyilkos szegeny áldozat, akivel kiszurt az élet, általában ráadásul mentális problémái vannak. Komolyan pálcát kell törni szegény gyilkos felett, ha nem volt jó gyermekkora? Egyébként is, ki ne tudná beleélni magát elliot rodger helyébe?


A selejt selejtje látogatja ezt az oldalt.

2020. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

#3: Valóban így van. Korábban én is írtam ki kérdést erről a témáról ( https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok.. )

és én voltam a rossz, mert szerintem a pedofilok beteg emberek. Borzalom ami ezen az oldalon megy. Gondolom mennyi beteg idióta irogat itt nap mint nap.

2020. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

#4

"A sorozatgyilkos szegény áldozat"


Sokaknak van/volt rossz gyerekkoruk mégsem lesz belőlük ilyen elmebeteg szörnyeteg. Nem a rossz gyerekkort kell hibáztatni hanem azt aki lelkileg gyenge.

2020. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
A társadalom, a többség szempontjából nem jók.
2020. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Az alap felvetéssel van gond, miszerint mindenki azt kapja az élettől amit megérdemel.Szerinted egy betegen született gyerek mivel érdemelte ki a sorsát?Vagy amikor egy korábban átlagos életet élő ember aki egyszercsak lebénul egy balesetben amiben mondjuk vétlen is volt, ő akkor megérdemelte ezt, míg egy velejéig romlott politikus minden nap élvezheti élete végéig a luxust minden létező formában, mert ő meg ezt érdemli?? Hol itt az igazság? Bele lehet magyarázni persze ebbe azt, hogy ő majd a következő életében fog szívni,hiszen mindenki abban hisz amiben akar.De az is lehet, hogy csak arról van szó, hogy így működik az élet,minden pillanatban benne van a tragédia lehetősége. Az állatvilágban is megvannak ugyanazok a szomorú sorsok ami az embereknél, csak ezek egyrészt nincsenek annyira szem előtt,másrészt az emberek jobban átérzik azt a helyzetet amikor egy kisgyereket rabolnak el az utcáról mint azt amikor egy zebrakölyköt ragad el egy oroszlán.A természet egy mészárszék. A bűnözők, gyilkosok meg azért tudnak sikeresek lenni az életben mert gátlástalanok,érzelemtelenek, ez az evolúciós előnyük,tetteik csak saját magukról szólnak, a saját beteg vágyaikat elégítik ki. Tehát nem az van, hogy ők töltik be a sors vagy isten kezének szerepét.Ha ez volna akkor a sors vagy isten sem lenne különb azoknál akiket büntetni akar.
2020. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6 Ha észrevetted, pont ezt írtam... Felsoroltam a hülye, téves véleményeket, amiket ide szoktak leírni.
2020. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Bocsánat, az én hibám.

2020. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!