Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Tiktokon vannak értelmes...

A Tiktokon vannak értelmes dolgok?

Figyelt kérdés

máj. 2. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Bizony vannak.

Én eleinte nem is értettem, hogy miért mondja mindenki, hogy szar, tele van értelmetlen hülyeséggel,undorító, veszekedős lájvokkal, meg agresszív és provokatív tartalmakkal.

Ami abban az esetben igaz, ha az ember ezeknél a tartalmaknál időz. Ilyeneket hoz neki fel máskor is.

Tehát ha értelmes tartalmát szeretnél, neked kell értelmeset nézni.

máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Egy debil f@szsàg az egész. Idoóta videókkal.... Színvonal alatti. Meglàtszik melyik réteg az amelyiknek ez bejön....
máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 arpi1969 ***** válasza:
0%

értelmes dolgok csak KÖNYV-ekben vannak, és ott is nehéz megtalálni őket, mert a könyvek is manipulálva vannak az adott évjáratnak megfelelően.

A neten is lehetnek "értelmes dolgok" főleg szakirányú ismeretek egy adott téma szakértőjének a BLOG-jában.

A WikiPédi is nagyon jó főleg ha értelmesnek látszó megtévesztésre vágyik az ember, mindenesetre az épp aktuális hazugságokat remekül összegyűjtötték.

máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 arpi1969 ***** válasza:
53%

A TITOK-on is lehet értelmes dolog ha valaki feltölt rá értelmeset mondjuk például a kérdező. akkor rögtön lesz rajta ilyen.

A Wiki-re nem is lehet értelmes dolgot feltölteni mert 1 percen belül törlik a modulátorok, szóval ott esély sincs rá, ilyen szempontból még jobb lehet ez a TITOK vagy mi.

máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Vannak, 99%-ban hülye ribik meg selyem fiúk tátognak dalra, aminek a szövegét se tudják.
máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van tiktok a legjobb
máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít neked értelmesnek?

A For You-d az alapján dob fel neked videókat, hogy miket nézel sokáig, esetleg még interaktálsz is velük (lájkolod, vagy kommentet hagysz), arról megtanulja, hogy igen, ez kivált ebből az embeerből valamit, ezt még mutatni kell neki. Ha valamit rögtön elpöccintesz, egy idő után megtanulja, hogy ezt nem érdemes neked mutatni.

Szóval, ha csak hülyeség jön veled szembe, mikor már használod a tiktokot egy ideje, akkor csak magadat hibáztathatod. Már, ha nem tetszik a hülyeség. Én rengeteg videót látok, ahol lengyelek üvöltöznek egy állattal, vagy valaki táncol egy 2010 előtti bulislágerre, igen, ez hülyeség, de nekem tetszik. Sok olyan videó is van, ahol állatok babákkal alszanak együtt, ennek sincs semmi értelme, tehát hülyeség, de melengeti a szívem, szóval fogom nézni. Meg van sok főző tutorial, kertészkedő videó, vagy olyan, ahol egy magot elültetnek, és speedrunban nézheted, hogy hogy fejlődik egy éven át, ez meg szerintem nem hülyeség.

máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg a kedvenc guilty pleasure-m, a SZŐNYEGTISZTÍTÓ VIDEÓK. Tudom, hogy nem létezik ennyire retkes szőnyeg, el se tudom képzelni, mivel szórhatták be, vagy sarazhatták össze, de olyan jó nézni, ahogy tiszta víz folyik ki a szőnyegből a végére.
máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Á, utolsó, imádom a szőnyegtisztítós vidiket. Meg amikor üvegeket gurítanak le a lépcsőn, meg a Queen oldalát, aki ilyen színes szappanokat, vagy miket morzsol össze a kezében. 😀
máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!