Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha valami...

Mit csináljak, ha valami perverz barom "titokban" lefotózott?

Figyelt kérdés
Úgy 10 perce kimentem a teraszra, hogy elszívjak egy cigit. Nekünk a teraszunk utcára nèz ès onnan is jól be lehet látni. Ahogy álltam ott kint egyszercsak elhaladt egy ember a ház előtt, mikor odaèrt rámnèzett felèm fordította a telefonját ès vakuzott!! Nem zseblámpa volt, mert nem világított, hanem villogott, mint a vaku. Majdnem 'kisütötte' a szemem. Utánna akartam szólni, hogy mi a francot csinál, de teljesen ledöbbentem, nőkènt, egyedül, meg nyilván nem fogom 'üldözőbe venni' sötètben az èjszaka közepèn. Szemèlyleírást sem nagyon tudnèk adni róla, mert az arcát nem láttam. Csak annyit, hogy 60 èv körüli, szürkès-ősz hajú ès alacsony. De most parázok ki tudja mire fel nem használja a kèpemet!! Ès az normális, hogy a pasimnak erre annyi volt a reakciója, hogy "okè!"??

2020. szept. 6. 23:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Megteszed a feljelentést ismeretlen tettes ellen. A semminél több.

De egyébként nem hiszem, hogy ezzel komolyan vissza tudna élni. Boldog-boldogtalan tucatjával tölti fel Fb-ra a képeket, akkor tényleg egy gyatra minőségű, semmitmondó fotó miatt kellene aggódni? Szerintem kicsit túlaggódod a dolgokat.

2020. szept. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Hagyd abba a dohányzást :D

"Úgy 10 perce kimentem a teraszra, hogy elszívjak egy cigit."

2020. szept. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor nem aggódnèk annyira, ha nem egy éppen feneket takaró falatka hálóingben ácsorogtam volna. Ès nem biztos, hogy rossz minősègű az a kèp. Ki tudja, milyen telefonja van a fickónak ès manapság már gyártanak olyan telefont amin van èjjeli mód ès nagyon szèp, tűèles kèpet csinál sötètben is.
2020. szept. 6. 23:39
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es az èletmentő tanácsot! 🙄
2020. szept. 6. 23:41
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor eggyel több hálóinges kép lesz internet poklában.

Küldd le a pasidat hogy csináljon ugyanabból a szögből egy képet rólad aztán megnézheted hogy kb. mit tudott lefényképezni a fickó. Nem kell hasraesni a telefon kameráktól, ráadásul a vaku is csak a szemednek volt zavaró.

2020. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy kövér, akkor a cigarettán kívül semmi szégyelni valód nincs.


Ha meg kövér vagy, akkor hamar elsűlyed a kép, mert egy-két perverzen kívül senkit nem fog érdekelni.


(Egy dohányos pasi)

2020. szept. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Kézből nem lehet normális képet készíteni éjszaka.
2020. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

szóval jól értem te pucéran kimentél az"utcára" és most ő a perverz barom. mi lenne ha nem mutogatnád magad. semmi baj nincs ezzel. de nehogy már te légy az áldozat.

a zsarus témára ez közszemérem sértés. ki jött a lakásból. bezzeg ha ezt egy pasi csinálná és írná ki akkor magamutogató szatír lenne. máskor talán legyen annyi eszed hogy nem mész ki a teraszra pucéran.

2020. szept. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Tudod ki volt a pasi, elő tudod keríteni? Nem? Akkor felesleges ezen rugóznod. Ha valahol felbukkan a kép, akkor majd feljelented és előkerítik. Valószínűbb, hogy magának csinálta. Amúgy meg nyugi, a netes oldalakon milliónyi kép van, s nem csak x méter távolságból félhomályban fotózott valamik úgyhogy no para.
2020. szept. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

#8

A mai elmeroggyant világunkban ez nem egyértelmű. Egy nőnek joga van úgy végigmenni az utcán hogy a fél segge kilóg a szoknyából meg a melleit is kipakolja. De ha meg mered nézni akkor te egy perverz zaklató vagy és milyen alapon nézel kigúvadt szemekkel rá.

Ennek a minősített esete amikor még válogat is a hölgy hogy aki szimpatikus annak riszál egy kicsit aki nem szimpi de odanéz az meg egy bunkó.

2020. szept. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!