Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha valami...

Mit csináljak, ha valami perverz barom "titokban" lefotózott?

Figyelt kérdés
Úgy 10 perce kimentem a teraszra, hogy elszívjak egy cigit. Nekünk a teraszunk utcára nèz ès onnan is jól be lehet látni. Ahogy álltam ott kint egyszercsak elhaladt egy ember a ház előtt, mikor odaèrt rámnèzett felèm fordította a telefonját ès vakuzott!! Nem zseblámpa volt, mert nem világított, hanem villogott, mint a vaku. Majdnem 'kisütötte' a szemem. Utánna akartam szólni, hogy mi a francot csinál, de teljesen ledöbbentem, nőkènt, egyedül, meg nyilván nem fogom 'üldözőbe venni' sötètben az èjszaka közepèn. Szemèlyleírást sem nagyon tudnèk adni róla, mert az arcát nem láttam. Csak annyit, hogy 60 èv körüli, szürkès-ősz hajú ès alacsony. De most parázok ki tudja mire fel nem használja a kèpemet!! Ès az normális, hogy a pasimnak erre annyi volt a reakciója, hogy "okè!"??

2020. szept. 6. 23:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
8. Egy szóval sem mondtam hogy pucèran. Hol olvastál te ilyet??
2020. szept. 7. 00:14
 12/20 anonim ***** válasza:
39%

#10 ez elég szomorú hogy már itt tartunk:(


kérdező akkor rosszul feltételezettem, de így meg még jobban fen áll a kérdésem, és amit írtam. és elértünk oda amiről a 10-es beszél. ez így ezerszer rosszabb, és még kiakad a pasija reakcióján. hát a pofám leszakad, jó hogy meg nem veretedet a pasidal amiért rád mert nézni.

2020. szept. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#12 vagyok, még mielőtt kiadsz hogy csak a fotó zavar, az úgy kicsit más, de még úgy is azt csinál amit akar, és már engem is fotozot le csaj titokban a villamoson. de nem álltam fel és tépte ki a kezéből az ő telefonját, és semmi jogod sincs ehhez.
2020. szept. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Emlékszem én strandon fotózgattam jó csajokat 15-16 éves koromban. Annyi volt az eszem. Bár páran észrevették, de egyikük sem volt kétségbe esve, volt aki integetett is. Ezt most 23 évesen azért nem csinálnám...
2020. szept. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Probalj meg telefonnal sotetben bemozdulo kezzel fotozni zoomolva. Lofasz sem fog latszani a kepen.
2020. szept. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én férdi vagyok, kimentem alsónadrágban az erkélyre és nézgeettem így a járókelőket, erre valaki le mert fényképezni. Milyen világ már ez?! Hol vannak a jogaim? Mi van a világban az erkölccsel? :DDD

Ugye érted kedves kérdező (és a védőid), hogy fordítva ülsz a lovon? :D

2020. szept. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
férfi
2020. szept. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Megint itt a 60 éves zaklatós kérdező...
2020. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Ugyan mire lehetne egy ilyen képet felhasználni?? Amúgy sem lehet este normális képeket csinálni..
2020. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Vakuval? Ne viccelődjél már. :D
2020. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!