Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi kell, ahhoz, hogy földmérő...

Mi kell, ahhoz, hogy földmérő legyek? Mennyit keres?

Figyelt kérdés
Egyetem/főiskola elvégzése mindenképp kell hozzá? Kb. mennyit lehet keresni vele? Egyéb vélemények is jöhetnek.

2020. szept. 7. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

A földmérő egyfajta mérnök, műszaki vagy agrár egyetemeken oktatják. 3 és fél év azt hiszem, fősulis végzettséged lesz vele. De földmérőként tevékenykedhetsz technikusként is, azt szakközépiskolában tanulhatod, érettségire épül. Szerintem estin is lehet, meg nappalin is.

Minden más, amit írtál, függ attól, hogy milyen régióban vagy, mennyi ilyen jellegű cég van a környékeden, illetve hogy mennyire vagy mobilis.

Nem keresnek rosszul amúgy, akiket ismerek. Ezzel még technikusként is lehet szép fizetésed. Mérnökként meg annál inkább.

2020. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia/Üdv!

Köszönöm szépen az infókat!:) Ment a zöld.

2020. szept. 8. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is nézegettem most ezt a szakmát, csak kell hozzá jogsi, és én nem akarok vezetni, az a baj. Rengeteg veszélyforrást hoz magával. A híradóban is, szinte mindegyik nap van ezzel kapcsolatban valamilyen baleset.
2020. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!