Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyibe kerül és mennyi időt...

Mennyibe kerül és mennyi időt vesz igénybe az ingatlan alaprajzának módosítása a térképen?

Figyelt kérdés
Ingatlanvásárlás előtt állunk, és a kinézett ingatlanról lekértük a térképmásolatot. A térképen látható ingatlan nem teljesen fedi a valóságot, egy helyiség hiányzik róla, illetve a garázs sincs feltüntetve rajta. Mire kell számítanunk, mennyi idő és költség mire mindez korrigálásra kerül?

2020. aug. 19. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

A kérdés, hogy miert kell?

Lehetnek buktatók,pl nincs meg az építésiengedély a garázsnak akkor futhatsz köröket az ep.hatoságnál.


Helyisénél is kérdés, hogy a bővítésre volt-e engedély...


Ha a fentiek megvanak akkor kb 100.000 ftbafog kerülni.(földmérő munkadíj + földhivatali bejegyzés díja. Kb 1 hónap ha minnden ok)

2020. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több, mint 10 éve épültek ezek az épületek, ilyen esetben úgy tudom, nincs szükség már engedélyekre. Vagy rosszul tudom? Hitel miatt van szükség rá, hogy klappoljon a rajz a valósággal.
2020. aug. 19. 23:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Régen volt olyan, hogy fenmaradási engedély, de tudtommal ilyen már nincs. Szerintem hivd fel majd az epitesugyet, hogy ilyenkor mi a teendő.
2020. aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Van fennmaradasi engedély most is...keresd meg a jarasi hivatalban az épitésfelügyeletet.
2020. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2020. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!