Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom mit gondoljak...

Nem tudom mit gondoljak erről. Csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Facebookon beszélek egy pasival 3 napja, de személyesen nem találkoztunk. Szinte állandóan ír nekem, és szíveket is küld. Azt állítja hogy én vagyok a tökéletes nő a számára, és hogy nagyon szeretné ha mi egy pár lennénk, állandóan rám gondol, számára fontos vagyok. Egyszer volt hogy egy fél órára kiléptem, és mondta hogy hol voltam, biztos nagyon sok dolgom volt. Egyszer neki dolga akadt, azt írta, hogy míg dolgozik, addig én pihenjek. Szomorú lenne ha többet nem írnánk egymásnak.
2020. szept. 12. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem 3nap alatt nem ír senki ilyeneket, aki komolyan is gondolja.

Találkozás előtt nem igerunk fut-fat... csak ha eszünk ágában sincs talizni a másikkal.

Legalábbis szerintem.

2020. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek így irkál, te meg elhiszed.

Először nézd meg a pasit, beszélgessetek sokat élőben is, aztán meglátod, illik-e hozzád.

2020. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést vagy harmadjára olvasom
2020. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tőled függ, hogyan reagálsz. Én elkerülném az ilyen embereket, mert számára csak a külső a lényeges ha így viselkedik. Gondolj bele, ha egy pasinak tetszik egy nő, nem fog így viselkedni. Csak meg akar fektetni. Ha komolyan gondolná, pár mondtat levelezés után elhívott volna akár egy kávézóba vagy bárhova, ismerkedni kicsit.
2020. szept. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy kissé furcsa, főleg úgy, hogy jóformán nem is ismeritek egymást. Bár lehet, hogy szeretethiányos.
2020. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Aki 3 nap alatt úgy hogy nem is ismer, ilyesmiket irogat, az beteg.
2020. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!