Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit rontok el már az elején,...

Mit rontok el már az elején, amikor megpróbálok megismerni másokat, beszélőviszonyba kerülni valakivel?

Figyelt kérdés

Legutóbb egyetem első napján beszéltem valakivel, akivel azóta nem találkoztam, de mivel normális volt, messengeren írtam neki időnként. Jobb lett volna élőben beszélni, de nem tudtam találkozni vele. Aztán mivel úgy éreztem egyre inkább zavarja, megkérdeztem tőle hogy nem baj-e hogy írok, aztán azt írta hogy nem csak ne írjak ilyen sokat, meg hogy úgy csinálok mintha régi barátok lennénk, és vele akarok mindent megbeszélni.

Valamit jól elronthattam, és gyanítom másoknál is ugyanaz a gond.

De valaki ki tudná fejteni, mit ronthatok így el, meg mit lehetne tenni ezellen?


2020. szept. 18. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne telepedj rá ennyire az emberekre! Elég, ha egyszer írsz nekik, utána várd meg, amíg reagálnak. Meg ne meséld el kapásból az életedet, ne zudítsd rájuk az összes problémádat, hanem fogd vissza magad
2020. szept. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
k..va idegesítő a fajtád. örülj, hogy kedves és nem tiltott le. én már biztos megtettem volna. még a legjobb, több éves barátaimmal sem beszélek naponta. max pár mondatot.
2020. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És akkor mit tegyek második, tudsz adni tanácsot? Mert kész vagyok alkalmazkodni másokhoz, csak nem tudom hogyan, mit kéne tennem
2020. szept. 20. 03:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!