Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy iskolatársamat akivel...

Ha egy iskolatársamat akivel beszélőviszonyban vagyok, megkérem jöjjön el velem az iskolában valahova, az gáz?

Figyelt kérdés

A gazdasági irodába el kéne intéznem valamit, haverjaim nincsenek, csak két ember akivel nagyjából beszélő viszonyban vagyok, gondoltam valamelyiket megkérem rá hogy jöjjön el velem, mások se egyedül mennek, nem is szeretek ilyen helyekre menni egyedül.

Lenne ebben valami furcsállnivaló számára?


2014. okt. 9. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Részemről ha nem volt kedvem, akkor a legjobb barátomat sem kísértem el. Mindenki nagyfiú/nagylány, a gazdaságis néni sem emberevő.

De megkérdezheted persze, hátha elmegy veled.

Mitől félsz, mi fog történni az irodában?

2014. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne úgy hogy gyere már el

Hanem inkább úgy hogy mikor beszélgettek, mondod h el kell menned, jön e veled? Ha igent mond akkor indultok közben beszélgettek.

2014. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!