Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell a szobatakarításból...

Miért kell a szobatakarításból akkora dolgot csinálni?

Figyelt kérdés
Rajtam kívül senki nem jár ott és egyszer meg lesz csinálva, nem értem minek kell sűrgetni. Idővel meg lesz csinálva és nem akarom hogy valaki elkezdje kivinni a szennyest vagy kitakarít amíg nem vagyok mert nem szeretem ha kiszolgálnak! 20f
2020. szept. 18. 11:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te miről beszélsz?
2020. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1. Tudom nehéz de gondolkodj.
2020. szept. 18. 11:21
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2. Tudom nehéz,de fogalmazz.
2020. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3. Inkább.ne gondolkodj mert veszélyes.
2020. szept. 18. 11:25
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom megérteni.

Anyád kéri, hogy takarítsd ki a szobádat, de te nem akarod.

Ahogy azt sem akarod, hogy helyetted megtegye.

Egy-két dolgot azért még leírtam volna, pl. hogy mióta nem volt nálad takarítva?

Ha hetek/hónapok óta, akkor jogosan cseszegetnek, ha csak a múlt héten és anyád tisztaságmániás, akkor nem jogos.

Bár tény, hogy az ő házuk, az ő szabályaik!

2020. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, az lemaradt, hogyha annyira nem fűlik hozzá a fogad, akkor miért zavar/na, ha anyád megcsinálja? Egy gonddal kevesebb és béke van!
2020. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Hozzád nem jön barát, barátnő? Előttük nem szégyenled a disznóólat?

De felőlem te élhetnél akármilyen mocsokban kuplerájban, ha az ajtódat csukva tartod és nem árad ki onnan a bűz és mindenféle bogarak. Ha te így érzed jól magad ...

2020. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Apám mondja mert náluk élek, majd egy két nap ls ki lesz takarítva úgysem jér hozzám senki.
2020. szept. 18. 11:53
 9/18 anonim ***** válasza:
20 éves vagy, az a minimum, hogy nem élsz disznóólban és nem kell szagolgatni a messziről bűzlő szobádat. Mi lesz így veled, ha elköltözöl? Ennyire igénytelen vagy? Szégyen.
2020. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#8

A normáligényszintű ember nem mások miatt tart maga körül rendet és tisztaságot, hanem önmaga miatt.

Ha én csak akkor takarítanék, amikor jön hozzám valaki, akkor a plafonig érne a szemét.

2020. szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!