Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori jelenség a...

Mennyire gyakori jelenség a 20-30 év közötti teljesen céltalan, vegetáló fiatalok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt azokra, akik se nem tanulnak, se nem dolgoznak. Valamilyen oknál fogva teljesen motiválatlanok, semmiben nem találják meg önmagukat, korán feladták a nagybetűs életet, és otthon vegetálnak, mert meg tudják tenni.


Ez inkább ritka vagy gyakori jelenség manapság?


2020. szept. 18. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon ritka, en is csak teged ismerlek aki ilyen.
2020. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egyre gyakoribb.
2020. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Elég gyakori szerintem, a magyar valóság kilátástalansága könnyen kiöli a motivációkat az emberből.A felhőtlen iskolásévek után belecsöppenve a munka hazai világába,hamar kiábrándul az ember az világból, az életből.Nem volna ezzel gond, ha ebből a tapasztalatból motivációt tudna meríteni az illető a változtatásra.De sajnos sokan beleragadnak egy passzív állapotba, amiben értelmetlenül elmennek felettük az évek.Ebből az állapotból általában csak egy durva kényszerhelyzet után mozdulnak ki, például szülők elvesztése.A 20-as éveink életünk leghasznosabb, legszebb,legemlékezetesebb évei lehetnének, szomorú, hogy sokan haszontalan apátiában töltik el.
2020. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem 12,5 százalékos arányban fordul ez elő.
2020. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Rengetegen vannak ilyenek még a tiniknél is.
2020. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Valahol az ország nagy része ezt csinálja kortól, nemtől függetlenül.


Dolgozik mint egy rabszolga, kap annyi pénzt, hogy ne haljon éhen és be tudjon menni dolgozni.

2020. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni dolgozok, de fogalmam sincs minek élek még.
2020. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
én egy ilyen korú szomszédomat látom reggeltől estig a kapu előtt dohányozni, miközben a semmibe mered. mondjuk azt nem tudom, hogy cigire honnan van a pénz.
2020. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!