Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételő vérzés, benne...

Pecsételő vérzés, benne nagyon pici fehéres "darabok", ez mi lehet? Nem sikerült a beágyazódás, vagy teljesen normális jelenség?

Figyelt kérdés

Nemvártam csak jövő héten lenne, szóval eleinte reménykedtem, hogy a pecsételő vérzés és enyhe, szurkáló érzés az a beágyazódás jele. De most meg nagyon pici, szövetszerű fehéres darabkák jelentek meg kis számban, ez vajon "vetélés"? Mármint, hogy megtermékenyült a petesejt, csak nem tudott beágyazódni, vagy mi lehet? Ez normális? Még sose láttam ilyesmit, és megpróbáltam neten rákeresni, de megfelelő címszavak híján nem sok segítséget kaptam.


Valaki látott már hasonlót (nyilván a leírásból megtippelve)?


2019. ápr. 21. 17:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, hogy semmilyen folyás nem kíséri, csak pecsételő vérzés előzte meg, szóval a gombás vagy egyéb eredetű hüvelyi fertőzések tünetleírásából gyakorlatilag semmit nem észlelek. Merthogy a fehér darabkákra ezeket hozta fel a gugli.
2019. ápr. 21. 17:42
 2/7 anonim ***** válasza:
A pecsételő vérzés konkrétan milyen színű volt? Kétesélyes a dolog, vagy beágyazódásos vérzés keveredik a hüvelyváladékkal, vagy bakteriális fertőzés. Bár zárójelben hozzátenném, hogy ez a beágyazódásos vérzés egyáltalán nem olyan gyakori, mint amennyien beszélnek itt róla. Nyilván nincs kizárva, hogy arról van szó, de az esetek kis százalékában fordul csak elő.
2019. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Halványrózsaszín volt, és tényleg csak a papíron jelentkezett törlésnél, bugyin pl nem láttam már viszont, szóval borzasztó enyhe.
2019. ápr. 21. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy baba legyen! Megvan az esélye, hogy beágyazódás, időben is stimmel a dolog.
2019. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hamarabb mondanám, hogy progeszteron hiányod van. Nekem is a ciklus második felében jelentkezik a rózsaszín,barnás miszmasz, sőt, nálam látható a mensruáció startolásakor a kilökődő levált nyálkahátya. Inkább piszkos fehér, enyhén szürkés. Hogy még fokozzam a szájüregemben is leválik a nyálkahártyám.... foltos a nyelvem és az arcom belseje. Nézess progeszteront.
2019. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért: utolsó megijesztettél. A szájban leváló nyálkahártya is progeszteron hiány miatt van? Mert nekem elég gyakran előfordul.
2019. ápr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez igazolódott az egy éve húzódó kivizsgálásokon. Ha neked is ovuláció után indul és a kövi ciklus elejéig lezajlik akkor igen. De nekem speciel alig lehetett nyakon csípni, mert nálam ingadozik,nem kevés. Az utolsó terhességem 5. hetében 89 volt, majd rá két napra csak 16. El is kezdtem pecsételni, majd 2 nap múlva 60. Azt hittem szórakoznak a laborban. El is vetéltem.
2019. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!