Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedülálló férfi fogadhat...

Egyedülálló férfi fogadhat örökbe?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok képben a dolgokkal és távlati terv szóval ne hülyézzetek le miatta. Röviden a történet eleje, hogy lassan 28 leszek, eddig semmi komoly kapcsolat nem jött össze bárhogy próbálkoztam, viszont szeretnék lassan családot, vagy legalább gyereket. Aztán nekiálltam gondolkodni pl, hogy nem most hanem ha már olyan 35 körül leszek, esetleg örökbefogadáson.


Természetesen nem kisgyerekre gondolok, hisz azzal tisztában vagyok, hogy nem volnék képes egy kisbabát megfelelően ellátni, ahhoz illik egy nő, viszont 8-14 közötti gyerkőccel szerintem már nem volna gond. Így számomra is lenne család illetve egy gyerkőc számára is lenne meleg otthon, és élhetnénk családként.


Távoli terv az egész tudom addig még sok víz lefolyik a Dunán, de alapvetően járható utat gondoltam ki, vagy egyáltalán milyen feltételei vannak egy örökbefogadásnak? Fix állásom, lakásom van, hitelem nincs. Mi lehet még feltétele?


Köszönöm előre is a válaszokat.



2020. szept. 20. 22:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet tényleg át kéne hamarabb gondolnom a dolgokat, ha ennyi idő is lehet a dolog. Hát női rokon természetesen van, csak nem egy háztartásban velem.
2020. szept. 21. 21:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!