Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék normális emberi...

Mit tehetnék normális emberi kapcsolatok kialakítása végett a jövőben?

Figyelt kérdés

Végzős gimnazista vagyok, szociális életemet nézve eléggé problémás vagyok. Már a felnőtté válás szakaszába tartok, de sehol semmi. Szeretnék barátnőt is akivel majd tudom tervezgetni a jövőmet de még csak egy randin se voltam soha. Olyan volt már, hogy neten összeismerkedtem lánnyal és utána találkoztunk de amíg online felületen folytak belőlem a hummorok meg szófosásom volt addig élőben csak hebegtem meg habogtam. De igazából ezen nem is kell meglepődni, mióta élek egy barátom se volt. Szerettem volna de mindig volt 1-2 ember aki rájött, hogy engem lehet szivatni így aztán a társadalom iq hiányos része beállt az ő sorukba és rájött, hogy mennyire vicces kib**zni velem. A normális része pedig eltávolodott tőlem mert senkinek nem kell egy olyan barát akivel így bánnak mert a végén még ő is áldozat lesz. Nyilván teljesen jogos, hogy így gondolják.

Gimnáziumba ugyanez volt, hogy volt 3 osztálytársam akik amikor csak tudtak orrba-szájba szopattak. És azért ott van az emberbe az a szánalom érzet amikor óra közepén kapom tőlük az ívet majd erre megszólal az osztály legdögösebb macskája, hogy "hagyjátok már szegényt". A többiek is csak néztek és láttam a tekintetükbe, hogy várják, hogy mikor szólok vissza de mikor 3-man nyomják egyszerre esélyem sincs erre. Így aztán csendbe maradtam.

Ekkor legszívesebben csak elfutottam volna a világ végére.

Azért beszéltem múlt időbe mert most utolsó évben mióta szétment a 3 szivatóm kapcsolata leszálltak rólam.


Ezek után, hogy várjam azt, hogy normális emberi kapcsolatokra tehessek szert és legyen egyáltalán esélyem barátnőre? Az a baj, hogy mivel nem éltem szociális életet, a való életben nagyon nehéz kifejezni magam és ahhoz, hogy laza tudjak lenni nagyon sok időre van szükségem.

Mit javasoltok?



2020. szept. 21. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Pszichodráma csoporthoz csatlakoznál esetleg?
2020. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem ha csesztettek is mindig vissza szóltam az-az kiálltam magamért. Ismerkedés téren is egész jó vagyok("csajozás"). Viszont igaz barátom egy sincs nekem se. De valahogy nem is hiányolom. Azt mondom neked hogy ne stresszelj rá. Van az a mondás hogy hasonló anyagi helyzetű illetve gondolkodás módú emberek jönnek ki jól egymással. Ezt ne feletsd el(azért az anyagiak szerintem nem számottevő). Barátnőd valószínű hogy lesz. De azért tanulj meg bókolni is. NEM erőltetetten,úgy csuklóból tudod. Sok kitartást!
2020. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!