Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez gyávaság volt, vagy csak...

Ez gyávaság volt, vagy csak bunkó az illető?

Figyelt kérdés
Nos tegnap egy kiscicás csoportba írtam, hogy szeretnék cicát. Erre valaki minden hülyeséget írt róla, hogy én tuti nem vagyok annyi amennyinek mondom magam, biztos gimis vagy újra, sőt azt hitte a cica az enyém ami a képen volt, miközben az a barátnőmé. A kommentszekcióba kiposztolta az egyik képemet, és ezekez írta. Erre sokan annyira megsértődtek, és a legszebb, hogy nem is írt vissza oda! Úgyhogy írtam neki privátban, hogy egy bocsnánat kérés jó lett volna, minthogy csak úgy felszívódjon, és nekem kelljen magyarázkodni. De erre olyanokat írt, hogy nem érdekli a lelkivilágom, menjek vissza cicát keresni kislány! úgy, hogy már tudnia kellene a koromat ami nem kislány. És letiltott. Na erre fogtam magam azt jelentettem a moderátornak, nehogy betámadjon még valakit a kora miatt. Szerencsére már beszélt vele. Szerintetek ez gyávaság volt részéről, hogy leírta a dolgát az tiltott? Én nem adtam neki okot, hogy tiltson. Olyan gyorsan tiltott, hogy még mondatírás közepette voltam. A szép, ha a moderátor nem törölte volna a kommentjét, amit tuti ő törölt akkor még mindig ott díszelegne és engem alázna. Hogy lehetnek ilyen emberek? Csak úgy fogta magát azt kiposztolta a képemet, hiába mondja hogy nyilvános a profilom, nem adtam rá engedélyt. Mennyire fer az ő szemszögéből? Akkor is foghatja magát azt kiposztolhatja a saját képemet? Mit gondoltok erről? Sajnos eléggé érzékeny vagyok és tegnap rendesen remegett a kezem emiatt.

2020. szept. 22. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne húzd fel magad ilyen idiótákon
2020. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbálom de mondtam, hogy érzékeny vagyok!
2020. szept. 22. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen trollba fogsz még belefutni. A többségüket pont azzal szórakoztatod, hogy felhúzod magad a hülyeségeiken. Az a kulcs, hogy megőrizd a hidegvéred.


Tudom, érzékeny vagy, de meg kell tanulnod kontrollálni.

2020. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
amugy az "írok és utána tiltok" a mai megfelelője annak, mint amikor régen valakire rácsapták a telefont és aztán félretették, vagy akár ki is húzták a falból.
2020. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!