Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A minap láttam, hogy egy...

A minap láttam, hogy egy férfi bánja a kutyáját. Hogy tudnám ezt "feldolgozni"?

Figyelt kérdés
Pórázon vitte a kutyát és egyszer csak megfogta és oldalba taposta,rúgta a kutyát,hogy összecsuklott a lába.Nem csinált semmit előtte a kutya,még olyat sem amiért ez a bántalmazást tanító,nevelő jellegre lehetne fogni.Csak szépen sétált mellette.Azután kikötötte egy bolt melletti kerítéshez és ököllel beleütött egyet.Azt hittem a szívem megszakad...szegény kutyus fülét farkát behúzta és lesütötte a fejét,meg sem mert mozdulni.Az a f.a.sz meg csak állt felette és így bemozdulgatott neki,ijesztgette vagy hogy mondjam...Akkor a kutyus rámnézett egy pillanatra,de az a tekintet,az a megrémült arcocska :( teljesen ki vagyok miatta,ha belegondolok hogy kitudja szegényt mikor hogyan bántják.Ha fiú lennék biztos odamegyek és nem hagyom ennyiben,tuti beletaposom a csávó fejét a padkába...de este is volt,sötét,nem volt senki ott rajtam kívül ez meg egy nagy drabár állat volt,én meg egy szál ropi,lehet ha odamegyek még engem is úgy összever hogy haza se bírok menni.De ez miatt is lelkiismeret furdolásom van..nem igaz hogy egy ilyen szituációban nem lehet ténylegesen segíteni egy másik lénynek,aki ezen a bolygón él velünk.Gyorsan eszembe jutott hogy levideózom,de nem volt nálam a telóm se...Teljesen lemeredtem,földbe gyökerezett a lábam.Legszívesebben megsimogattam,megszeretgettem volna azt a drága kutyust.Ilyen eseteben bizonyíték híján illetve úgy hogy egyszeri alkalommal tapasztaltam ezt,még a hatóság sem lépne közbe gondolom!? Akkor mit lehet ilyenkor tenni? Csak elmenni mellette és beletörődni? Ti mit tettetek volna a helyemben,hibáztam,hogy nem mentem oda ugye? Ez miatt nem bírtam aludni,egész este csak sírtam ahogy láttam magam előtt a kutyát.

2019. júl. 16. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Miért érzem ezt provokatív kamunak?
2019. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem tudom...szar a megérzésed! másrészt miért lenne provokatív? mit és kit provokálnék ezzel?
2019. júl. 16. 11:23
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
#1: mert az. Nyári szünet van. Télen pang az egész oldal, egy nap van annyi kérdés, mint ilyenkor egy óra alatt.
2019. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

talán azért mert télen kevésbé jellemző ez?

nyáron jobban észreveszi az ember az ilyesmit.

nem a gyakoris körül forog a világ. meg lehetne érteni hogy előfordul az ilyen.

a kérdező tanácsot kért , erre te kötekedsz? mire fel?

2019. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nyári szünet van...és? nem iskolás vagyok úgyhogy erről ennyit.én nem unatkozok itthon..dolgozni járok! Egyébként meg pont nem a te PROVOKATÍV hozzászólásaid érdekelnek,hanem kíváncsi vagyok,más mit tett volna,vagy hogy lehet e egyáltalán ilyenkor valamit tenni..Egyébként meg nekem pont te tűnsz annak,aki otthon unatkozik egész nap,hisz épp hogy feltettem a kérdést,már jött is a válasz..mennél inkább a tini párkapcsolatok kategóriába vitatkozni.én válaszokat várok.
2019. júl. 16. 11:31
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, aterzem, és követem a kérdést, sajnos az én szívem is összeszorul ha ilyet látok.vsgy mikor a porazzal húzza a földön... Szörnyű.

Remélem kapunk hasznos választ.

2019. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Talán mert ha bántalmazott állatot látok, az érdekelne hogy segítsek rajta, Nem azzal jönnék hogy brühühü, csúnyát láttam, még sírtam is, jaj mi lesz velem? Hagyjuk már a rizsát.. A kérdezőcske röhög a markába, és várja hogy jöjjenek a kommentek hogy "dögöljönmegarohadtállatkínzó" akit valószínűleg nem is látott.... Ennyire nem kéne unatkozni. Menjen a Wattpadra, ott előadhatja az ócska mesikéjét a többi között. Túltolta a kérdezőcske.
2019. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%

igen , és mivel bízonyitod, hogy nincs valóságalapja?

a te dolgod a kérdésre válaszolni.

nem elemzed a kérdezőt , nem okoskodsz

ha 100-ra tudod hogy kamu akkor jelented , majd a moderátoroknak meg alátámasztod az álláspontod és ők eldöntik.

2019. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Ja,hihető.
2019. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Keresd meg a legközelebbi állatvédő egyesületeket, és az ezzel foglalkozó Facebook csoportokat, esetleg a település Facebook csoportját, ha van. Adj személyleírást a férfiról, a kutyáról és arról, hogy pontosan hol és mikor történt. Hátha valaki más is látta már, vagy a leírás alapján tudja hogy ki az, és így könnyebben megtalálják az illetékesek.

A továbbiakban pedig tartsd nyitva a szemed a környéken, és lehyen készenlétben a telefonod hogy le tudd fotózni, és hívni a rendőrséget.

Meg egy gázspray, ha félsz a fickótól.

2019. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!