Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon jogos volt?

Vajon jogos volt?

Figyelt kérdés
Vajon jogos volt? Az iskolában volt egy régi barátom 9éve ismerjük egymást. Ma elkedett anyázni vicelőséd közben, hogy igy meg úgy rakta meg édesanyám stb.. majd kb 5-10perc mulva felaltam és meglőktem,nem erősen csak a falnak. Majd ő vissza lökött. Én elfordultam és elkezdett ütni engen gyomron,melkason tiszta izombol. Neki lőkött egy padnak felszakadt az ujjam ami azóta feldagadt nem tudom mozgatni és lila. A gyomrom magyon fáj azóta is,émelygek,hanyingerem van. Nagy fáj még most is mert kaptam vagy 3-4ütést és 2-3ütést a melkasomra. Majd befejezte es felaltam és megkérdeztem hogy ez mi volt és neki állt feljebb. Nem értem,mondom neki hogy visza üthetem volna de bennen van annyi hogy barátokat nem ütök. Erre ő neki áll egyre jobban feljebb. Majd 2órával késöbb ilyent szol hogy most ki mondta hogy nem vagyunk barátok? Szerintetek jogos volt ez a dolog? Mit tegyek? 17/F
2020. szept. 22. 15:43
A kérdező szavazást indított:
Jogos volt
Nem volt jogos
9 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Természetesen nem volt jogos,de igazán lehetett volna annyi eszed,hogy nem kezded ell meglökni a falnak.
2020. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz látleletért, aztán ezt mutasd meg iskolában az illetékesnek (osztfő, igazgató).
2020. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van, sajnos hibáztan enis. Nagyon szokszor mondtam neki hogy fejeze be,és 1kézel a vállanál meglőktem azzal hogy ,,fejezd már be b@szki" ere ő izombol neki a padnak és a falnak majdelfordultam mert nagyon fájt.
2020. szept. 22. 15:55
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Én csak azt nem értem, miért nem mondtad meg neki, hogy sértőnek találod a vicceit, ahelyett, hogy nekimentél.
2020. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ő a barátod? Tényleg?
2020. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a minimum, ha neki áll valaki anyázni. Nem, nem volt jogos. 9 éve ismered, vagyis azt hitted, hogy ismered. Valójában egy rohadt féreg.
2020. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4/6 szoltam neki elötte,nahyon sokszor...
2020. szept. 22. 16:09
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ma elkedett anyázni vicelőséd közben, hogy igy meg úgy rakta meg édesanyám stb.. "

Ez azért nem szimpla anyázás.

De mindegy is,vegyél látleletet egy orvostól

2020. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsanat, a te reakciod a legocsmanyabb verbalis aljaskodasra osztonos reakcio volt. Es tobbszoros erovel torolta meg. Ez egy bunozo allat. Nemcsak nem a baratod, en szoba nem allnek vele.
2020. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál elrepedt es eltőrt az ujjam : (
2020. szept. 22. 21:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!