Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokan...

Miért van az, hogy sokan mindenféle rosszat gondolnak azokról az emberekről, akik szeretik a rock zenét?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Kik? Én még nem vettem ezt észre.
2020. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert csak mensont ismerik:DDD
2020. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyik zenénél nincs ez? A technó a drogosoké, a rock a sátánistáké, a rap a gengsztereké.

Egyesek mindenről rosszat gondolnak. Ne foglalkozz velük.

2020. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is rockot és metált hallgatok, de még nem láttam olyan értelmes embert, aki zenei ízlés miatt megbélyegezne valakit. Ne foglalkozz velük, a saját szegénységi bizonyítványukat állítják ki ezzel a mentalitással, mindenki hallgassa azt, ami tetszik neki. Az ízlés szubjektív, ezt minden normális ember tudja.
2020. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamibe bele kell kötni.
2020. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Dubstep-re meg azt mondják, hogy úgy született, hogy egy Transformert tökönrúgtak és rögzítették a jajgatását.
2020. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Én azt vettem észre, hogy a rockereknek, meg egyéb hasonló zenei szubkultúrába tartozóknak folyamatosan üldözési mániája van, hogy őket mennyire lenézik. Közben meg folyamatosan oltják a többi zenei irányzatot, hogy “az nem is igazi zene”, emellett senki le se tojja, hogy ő mit hallgat. :D Én mindig nevetek az ilyen vitákon, mert ízlésről vitatkozni számomra nagyon fura. A rockerek (nem mind nyilván) meg rendszeresen beleállnak másokba. Mondom ezt úgy, hogy imádom a rockzenét minden mennyiségben, de én szeretek mást is. Retrót, klasszikus popslágereket, hip-hopot, stb. Igazából mindent, ami épp tetszik.
2020. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!