Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennél egy napra dolgozni...

Elmennél egy napra dolgozni valahova ha nincs fogad felül jelenleg?

Figyelt kérdés
Nem sokat kellesz beszélni csakhát látszik ha megszólalok
ápr. 30. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Erre jó a maszk, már senki meg se lepődik, ha valakin van, azt mondod, hogy picit kapar a torkod, fő a biztonság.
ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Igen.

Nem a külső számít hanem a belső.

ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Kellesz beszélni? Ez ilyen sutyerák a "kelleni fog" helyett?

Csak mert a kellesz az az, hogy te kellesz nekem.

ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
1* az egyik fogam felül kitört, de elmentem dolgozni, tehát a kérdésedben felmerült helyzetedben is mennék.
ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont ezen gondolkoztam a napokban, valószínűleg menthetetlen az egyik fogam, és ki kell majd húzni. Valószínűleg maszkban fogok emberek közé járni, amíg nem lesz új. Én a magam részéről haveroknak, kollégáknak biztos elmondom a miértjét, ha megkérdezik, hogy miért van rajtam állandóan maszk már egy hónapja, de látni nem engedem nekik.

Éreztem én, hogy nem kell kidobni a covid alatt beszerzett textilmaszkokat.

Akkor is maszkban mentem be, mikor a már említett fogamat gyökérkezelték, és a fél arcom be volt dagadva utána.

máj. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tatyó ***** válasza:
A maszk jó ötlet, de nem azt mondanám, hogy légúti beteg vagyok, mert ez a covid óta egyenértékű lett a leprával. Simán megmondanám, hogy félkész fogászati procedúra alatt vagyok. Átmeneti "esztétikai" ok.
máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!