Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az idős nénik miért kötnek...

Az idős nénik miért kötnek mindenkibe?

Figyelt kérdés

2020. szept. 24. 17:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

Mert azt hiszik h ők mindent meg tehetnek csak azert mert idősek,már pedig nem.


Kb 2eve volt Olyan hogy egy barátommal buszoztunk pont kísértem a korhazba mert lábra nem bírt álni,es aza busz pont televolt idősekkel de meg volt hely nekunk.gondoltuk mennek a zsori fürdőbe nyár volt.de nem tudtunk egymast mellet ulni.aztan a kövi buszmegalloba felszáll egy idős neni aztan nem sokkal kesobb elkezdi mondani a magáét h a egészséges fiatal ember nem adja at a helyet mert neki zsibbad a lába,mondta neki a kedves baratom hogy neharagudjon hölgyem de nem tud lábra allni ott volt a mankó is mellette erre asszony hogy nem kell a kifogás ezek a mai fiatalok milyen 2szinuek.mondtam a barátomnak h aljon fel üljön az en helyemre en majd állok..de alig birt fel alni mert annyira fájt a laba a baratomnak.hat mondom ezek mindent megtesznek egy ülő helyert, es csak 2szomszed faluval ment arrèb

2020. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
86%
Unatkoznak, egyedül vannak, így keresnek maguknak társaságot, de alapjában véve lehet, hogy jót akarnak.
2020. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1071..

unatkoznak, frusztráltak, zavarja őket, hogy közük nincs mai a világhoz.

Amúgy ebben az országban nem csak az idősek nénik ilyenek.

Olvass bele a kérdésekbe:


az 50 feletti emberek nagy része pont ilyen. Fiatalokat szidó, „bezzeg az én időben” boomerek, akik a munkájukon kívül mindenhez buták, de meg vannak róla győződve, hogy 10x jobbak, mint a mai 20 évesek.

Az idősebb generáció nagy része h.ulladék ebben az országban.

2020. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!