Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » YouTube-ot használók, az hogy...

YouTube-ot használók, az hogy lehet, hogy egyik nap meg tudtam nézni egy videót, másik nap már nem? Illetve hogyan lehetne megoldani, hogy mégis meg tudjam nézni? A feltöltő nevét sem tudom, de a link megvan (a megjegyzések rovatba beillesztettem).

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=MS0ZnLlsi1o


Akik értenek ehhez, kérem, magyarázzák el, köszi!!! Szeretném újra megnézni ezt a videót és másoknak is megmutatni.


(A téma: ősi egyiptomi nyelv.)



2020. szept. 25. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Priváttá tette a feltöltő. Csak akkor tudod megnézni, ha engedélyezi neked.
2020. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, hogy ki volt a feltöltő. Így lehet még valami módja annak, hogy megtudjam egyáltalán, hogy ki a feltöltő?
2020. szept. 25. 16:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel semmi infót nem mutat már a videó oldala, így ez kb. lehetetlen. De mivel így mások sem tudják megnézni, nem sokkal lennél előrébb még ha csak a videó címére fény derülne, mert a kereső sem fogja megtalálni.
2020. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A videó címét tudom, így lehet kezdeni valamit?
2020. szept. 25. 16:35
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez a címe: "The Sound of the Ancient Egyptian Language (The Sacred Texts)".
2020. szept. 25. 16:36
 6/11 A kérdező kommentje:

A feltöltőt lehet, hogy megtaláltam. :-)

https://www.youtube.com/channel/UCpJtpB6phQSmGYqXwHMoW3g

2020. szept. 25. 16:39
 7/11 anonim ***** válasza:
ha ő a feltöltő, kérdezd meg, hogy fel tudja-e tenni újra - bár valószínűleg nem véletlenül nem látható már (szerzői vagy egyéb jogi okból törölte pl.)
2020. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, ő a feltöltő. Lehet, hogy megkérdezem tőle, hogy mi van azzal a bizonyos videóval.
2020. szept. 27. 11:40
 9/11 A kérdező kommentje:
Láttam, hogy már más is kérdezett tőle hasonlót egy másik videóval kapcsolatban, de arra nem válaszolt, emiatt nem is kérdeztem meg eddig.
2020. szept. 27. 11:41
 10/11 anonim ***** válasza:
a választ csak ő ismeri. ha megkérdezed, talán válaszol. ha nem kérdezed, akkor biztosan nem. a döntés a tiéd!
2020. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!