Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme azoknak a különböző...

Mi értelme azoknak a különböző közösségi oldalakra feltöltött selfie-knek, amiken a lányok szánd szándékkal buta 3,14csa fejet vágnak? Komolyan van olyan srác, akinek ez tetszik? Nálam ez az abszolút vágyölő.

Figyelt kérdés
Értem ezalatt a csücsörítő szájat, a bamba tekintetet, az állandó nyelvöltögetést, a hülye filtereket, a csámpásan pózolást, stb. Kinek csinálják? A környezetemben mindenki cikinek tartja.

2019. nov. 26. 16:07
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
87%
Nekik tetszik. Hogy te mit gondolsz, nem hiszem hogy érdekli őket.
2019. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Nem is mondom nekik (mivel egy ilyen ismerősöm sincs személyesen). Elvileg azt hiszik, ez tetszik a srácoknak. Az én környezetemben azonban egy sincs, akinek ez bejönne, mindenki gáznak tartja.
2019. nov. 26. 16:24
 3/49 anonim ***** válasza:
Hát szerintem marhára ráérek aztán úgy vannak vele hogy jó program feltöltögetni ilyen képeket a közösségi oldalakra, vagy az is lehet hogy csúnyának érzik magukat és ha egy egy ilyen kép alá odakommentel valaki hogy de gyönyörű vagy akkor nő az ego
2019. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
79%
Na most jön A #mindenjobbvoltrégen duma. Az IWIW-en is tök ugyanez volt.
2019. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan már, legjobb nőként vannak számontartva ezek a csücsöri szájú csajok.
2019. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
MyVIP-en meg főleg.
2019. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy régen minden jobb lett volna, ez belebeszélés. Egyébként egy bizonyos iq felett senki sem tartja ezeket a legjobb "nőknek", max. egy menetre, de nekem még annyira sem kellenének.
2019. nov. 26. 16:37
 8/49 anonim ***** válasza:
44%
Ezt azért mondod, Kérdező, mert lekoptattak? Amúgy meg ez aztán pont nem IQ függő, hogy mire áll fel nektek.
2019. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
32%
Szóval a szaporodási ösztön IQ függő? Hmm. Érdekes ez a felfogás. Mesélj még.
2019. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
50%

Mi a fenének vagy fenn közösségi médián, ha egyszer nem érdekel?


Egyébként meg szánt* szándékkal, te nagyon okos hímegyed.

2019. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!