Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha fekszem egy több ágyas...

Ha fekszem egy több ágyas kórterembe egy kórházban, és annyira kivagyok már, h elsírom magam este mit csinálnak velem?

Figyelt kérdés

Egyszer egy ismerősöm mesélte,h volt egy 50év körüli nő betegtársa, sírt este nagyon, bejött a nővér, durván rászólt, h fejezze be a bőgést, mert a többik alszanak már. Visszajött 5 perc után,még mindig sírt a nő, és beadott neki egy nyugtatót.Másnap átvitték egy pszichiáteri vizsgálatra.

Ilyet lehet csinálni? Pár hét múlva kórházban leszek pár napig, de mivel látogatási tilalom van így se a férjem, sem a gyerekeim nem fogom látni ez idő alatt. Félek, h velem is ez fog történni, h este a félelem/fájdalom/magány hatására elsírom magam. Szinte rettegek ettől, nem akarom h velem is ez történjen.


2020. szept. 25. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Engem bezartak egy hetre mert teljesen kiborulva sirtam, szoval igen, megcsinaljak. Ha megengedheted magadnak, akkor inkabb magankorhazba menj szerintem.
2020. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Én voltam többször többágyas kórteremben, voltak fura alakok.. De egy kis pityergésért nem nyugtatóznak be senkit és viszik pszichiátriai kivizsgálásra, az biztos. De van aki elkezd éjszaka kiabálni, meg ordítva sírni, hisztizni, azokkal nem lehet mit csinálni... De azoknak valószínű tényleg van valami pszichés betegségük, normális ember nem csinál ilyet. Pár nap alatt azért nem fogsz bekattanni, nyugi ki lehet bírni:)
2020. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

1, megértem a te szemszöged is, én is nagyon ehezen viselném a hasonló helyzetet. Voltam kórházban, igaz egyedül voltam akórteremben, de többször is elsírtam magam...persze nem hangosan, szóval nem vette észre senki, meg ugye egyedül voltam...

2, viszont abba is gondolj bele, hogyha erőteljesen sírsz, melletted meg valaki rosszul érzi magát, pihenni szeretne az mennyire fhos neki.

2020. szept. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Ha egyedül vagy, rád csukják az ajtót...


Ha nem vagy egyedül, beszélj sűrűn telón családoddal s nem fogsz hisztizni;)

2020. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, kiskoromban dokat voltam ilyen helyzetben. Mindenféleképpen kösd le magadat olvasással, netezéssel, ha ki lehet menni a szobából, akkor kisebb sétákkal, szobatárssal beszélgetéssel. Tudom, nehéz az ilyen, de fontos, hogy ne fordulj magadba.
2020. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!