Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A felsőszomszédom 2 naponta...

A felsőszomszédom 2 naponta este fél 10-kor ugrálgat felettem, vagy tornázik, vagy valamit csinál. Érdemes lenne feljelentenem?

Figyelt kérdés
A feljelentést azért gondoltam, mert a másik opció az, hogy belevágom a betonfalba a fejét (elég nagydarab vagyok), és sajnos az még ilyen esetben nem legális.
2020. szept. 6. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem azt csinál, amit akar. Legyél a saját magaddal elfoglalva, attól, hogy nagydarab vagy még nem jelenti azt, hogy kolosszális erőd is van. Van egy mondás: "Minél nagyobb darab valaki, annál nagyobbat borul!" ;)
2020. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem szólsz neki először, hogy neked ez baromira lehallatszik, és lehetőleg ne tegye?
2020. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
#2: Az túl intelligens megoldás lenne egy hozzá hasonló nagydarab férfinak.
2020. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Nekem hangosan beszélgetnek, röhögcsélnek, ordibálnak hajnali 1-től 5-ig. Teljesen fordítva él az egész bagázs fönt, nappal alszanak, éjjel pedig pörögnek. Akkor zuhanyoznak, főznek, mosnak, bútort tologatnak, ugrálnak, szaladgálnak. Brutál hangosak és nem tehetek ellenük semmit, ők ekkor élnek. Mint ahogy a te felső szomszédod is. Ilyen a panel.
2020. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Először szólj neki, normálisan. Ha nem érdekli, akkor ne a fejét verd a falba, csak menj fel hozzá hajnalban, vagy éjjel kölcsönkérni egy kis lisztet, borsot, stb.
2020. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Ha a torna mellè Schobertnorbi dvd-t is áthallhatóan üvöltet akkor nyugodtan menjf gel ès dobd ki az ablakon.

Amúgy hagyd,vagy dobogj vissza.

2020. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2020. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Csak végletek léteznek abban a nagy darab testedben lévõ csökevényes kis agyadban, ugye?

Az hogy bekopogsz és megbeszéled vele már túl komplikált lenne...

2020. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Szívás, mert aki egyből feljelentésen meg verésen gondolkodik, ott még hangosabb lesz a dolog.


Remélem pár serpenyőt még a padlóhoz csapkodnak csak, hogy érezd a törődést ❤

2020. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Este fél 10 az nem késő. Mondom azt úgy, hogy csak a síri csendet tudom elviselni éjszaka.


Ha a te opcióid között -pláne ennyiért-a másik ember fejének szétverése szerepel, akkor talán a tieddel kellett volna kezdeni, úgy a születésed tájékán. Az ilyen nagydarab, de gyenge idegrendszerű egyének a társadalomban sosem ez intelligens előremozdulást jelenítették meg.

2020. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!