Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A bűnözőket hogy nem kapják el?

Stormbot2003 kérdése:

A bűnözőket hogy nem kapják el?

Figyelt kérdés
Mármint minden sarkon van már egy kamera a büntett helyszínétol a hazáig végig lehetne követni szinte, vagy hogy nem ismerik fel a bűnözőket? Mármint elég feltűnő hogyha valaki maszkban járkál. Nem a rendőröket hibaztatom és tudom is hogy ezt azer nem lehet így végig követni csak kíváncsi vagyok a főbb okokra
2020. szept. 26. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mármint elég feltűnő hogyha valaki maszkban járkál."


Mi van??

2020. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért nincs minden sarkon kamera, meg nem is igazán úgy járkálnak a legtöbben, figyelnek az ilyenekre.

Másik hogy ahol van is kamera az esetleg olyan is. Láttál már ilyen körözési fotót?? Van hogy én pl azt se tudom megmondani, hogy ember vagy kutya van a képen (enyhe túlzás). Volt már ilyen ahol azon csodálkoztak, hogy egy ilyen kép alapján hogy tudnak elkapni bárkit, ott írta az egyik okos nő, hogy "hát a rendőrök biztos jobban látják és tisztább kép alapján keresik". Hát az a baj hogy nem, egy homályos pacát keresnek, mert ilyen krumplival készült felvételük van csak és arról nem is tudnak jobb képet szerezni hirtelen, mert azt raknák ki nyilvánosságra is akkor.

A másik dolog, hogy sok helyen ki van csak rakva a kamera, de igazából nincs felvevője, vagy már rég elromlott az a kamera csak nincs pénz cserére. Sok oka van hogy nem tudják kézre keríteni az ilyeneket. Az egyik az hogy rengeteg rendőr foglalkozik bagatel ügyekkel, meg ha el is kapnak valakit és olyan az ismeretsége egyből nem lehet kezdeni vele semmit.

Lásd, ott van a Kaleta ügy, ahol 9ezer pedofil kép volt.... Kapott egy enyhe ítéletet, ami szánalmas, hiszen egy megélhetési bűnőző is többet kap. De még akkor is fellebezett.

Ilyen a jogrend... Ha valakinek a valakije vagy akkor ítélet sincs. Kissebb ügyeket meg könnyebb elsikálni, amit a média se kap fel.

2020. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenki maszkban járkál jelenleg, te okostódi.
2020. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!