Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon durván irtóznak,...

Nagyon durván irtóznak, undorodnak tőlem a legtöbben, hogyan jöhetnék rá ennek az okára? Mi válthat ki ilyen érzéseket másokból?

Figyelt kérdés

Fiatalok társaságát szoktam keresni mivel én is az vagyok, de még a jóindulatúbbak is igyekeznek minél előbb kitörölni az életükből. Jellemzően ha valaki beszél velem egyet, rájön hogy milyen furcsa vagyok a számára, aztán onnantól kezdve egyből "menekül" előlem. Ebből adódóan ha mondjuk egy közösségben megpróbálok megismerkedni egy normálisnak tűnő társammal, garantáltan nevetség tárgya lesz belőlem ott utána, és elhord a hátam mögött minden sz*rnak. Mindig ez van. Ott röhögnek meg gúnyolódnak rajtam a hátam mögött, holott a legnagyobb bűnöm az, hogy megpróbáltam a másikkal beszélgetni, megismerkedni.

És ez már hosszú évek óta így megy, és egyre durvábban, lassan már olyan vagyok, mint egy magányos remete, senki nem áll velem szóba. Menekül előlem mindenki, mint valami leprástól. Pedig én igyekszek tök normális, barátságos lenni. Hogy lehet valakitől ennyire undorodni?


2020. szept. 27. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Fiú vagy lány vagy? Hány éves? Milyen típusú emberekkel akarsz barátkozni? Pl. menőkkel, vagy olyan "átlagosakkal"?
2020. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, borzasztó érzés, amikor az embert kirekesztik. Én felkeresnék egy pszichologust (kifejezetten veled azonos neműt) és mint külső szemlèlőtől; tőle kérnék segítséget.
2020. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De mitől vagy furcsa? Nem csak beképzeled?
2020. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mások mondják, hogy furcsán kommunikálok és furcsán, nem természetesen viselkedek mások előtt
2020. szept. 27. 10:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, mi az a "furcsa", de ha kívülàllóként nagyon taszítana, én se erőltetném a közelebbi ismerkedést.
2020. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mi lehet a probléma, én elmennék pszichológushoz. Esetleg ha nem társaságban próbálsz ismerkedni, hanem valaki olyanhoz mész oda, aki egyedül van, akkor nincs kivel kinevetni téged. Egyébként nagyon sajnálom, hogy attól, hogy valaki nem ugyanolyan, mint a többiek, már igy kirekesztik. Nekem tetszik, ha valaki más, szeretek érdekes emberekkel barátkozni.
2020. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék, hogy ez a "furcsa" mit takar. Nálunk pl.: egyetemen csak az szenvedett kirekesztéstől, aki megdolgozott érte. Az a srác olyan volt, hogy még a tanárok is menekültek előle, mert minden mondatukat kommentálta és folyton megakasztotta az órát, meg rászállt mindenkire és minden csajt elhívott randizni, ha volt barátja, ha nem. Ezzel pedig elnyerte, hogy alig várjuk, hogy megszabaduljunk tőle.
2020. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ami biztos az az, hogy furcsa kérdéseim vannak, hajlamos vagyok panaszkodni és pánikolni, negatívan látom a világot. De próbálok nem csak magamról beszélni a másiknak, viszont akkor meg jön az, hogy mindent tudni akarok, faggatom őket meg ilyenek. Nem nagyon megy a kommunikáció. Meg nehezen érthető a beszédem, nehezen fogalmazom meg a mondandómat. De szerintem szemtől-szemben, emberek között mást is furcsállanak rajtam, csak arról nem tudok, nem mondták még meg hogy mit. Valószínűleg az egész megjelenésem, gesztikulációm, mozdulataim furcsák lehetnek mások számára.
2020. szept. 27. 10:47
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
A negatív embereket sokan kerülik, helyesen. Senki sem kíváncsi mások panaszkodására. Szerintem menj el pszichológushoz és kérj segítséget. Egy személyiségfejlesztéssel vagy más látásmóddal, lehet, hogy tudna segíteni.
2020. szept. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezed frontálisan, mima gind veled, mit érez a másik a közeledben, stb.
2020. szept. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!