Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért álmodtam vele pedig...

Miért álmodtam vele pedig eszemben sem volt, azóta pedig egyszerűen hiányzik megint.?

Figyelt kérdés

Mikor bekerultem középiskolába, 9.-ik osztály, új környezet új hely stb... El mentünk páran hétvégén egy új jegpalyara ott ismerkedtünk meg. Ennek lassan több mint 10 éve. Évekig együtt logtunk, össze gabalyodtunk, mikor már idősebbek lettünk, őt le csuktak. 2 éve fel keresett, beszéltünk pár szót, váltottunk leveleket esküszöm én voltam a világ leg boldogabb embere akkor mikor jött tőle a levél. És egyszer csak el tűntem az életéből amit nagyon bánok. A lényeg ma vele álmodtam pedig évek óta eszembe se jutott, nem tudom hova tenni. De álmomban is arra keltem, hogy nagyon boldog voltam mint anno mint egy kis kamasz. A belvárosban össze futottunk és gyorsan el kérte a számom. Miért álmodtam vele? Most lelki beteg lettem. Annyira hiányzik megint. Régen voltam ennyire boldog. 27 N.

Á bunkó, troll, kotozkodo válaszokat nem kérem köszönöm előre is!


2020. szept. 29. 19:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!