Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? Egyszerűen...

Miért álmodtam ezt? Egyszerűen nem tudom hova tenni

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy a mamám és a papám házában vagyok .Mostanában gyakran álmodtam velük.De azt álmodtam hogy a mamám és a papám szobájában vagyok és alszok nagyon fáradt voltam de láttam a tükörben egy alakot azt hiszem hogy nő volt.És én meg féltem de elaludtam és arra ébredtem fel hogy valaki a hátamhoz ért én megijedtem ki futottam a nappaliba ott volt a mamám oda mentem hozzá.És a szobából láttam hogy valaki ki futott de én voltam az saját magamat láttam oda akartam menni hozzá de nem tudtam azt láttam hogy mintha megdermedtem volna és egyszer csak eltűnt .Ezt álmodtam és fogalmam sincs hogy mit jelenthet.

2014. aug. 28. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Hat szerintem szimpla remalom...

Durvabb almaidnak kell lenniuk hogy valamit jelentsenek

2014. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!