Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legkedvencebb színetek,...

Mi a legkedvencebb színetek, amibe szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem jelenleg és mindig is a rózsaszín volt. Most is sok rózsaszín cuccom van a táskámban és a táskám is rózsaszín. Van kedvenc színetek amiből sok holmitok van? Kíváncsi vagyok kinek mi a kedvenc színe. 1 kedvencs színt írjatok, szóval ne úgy, hogy "hát nekem most 2 van a lila és a kék". 1 a legeslegkedvencebb :D. Kort és nemet is kérnék ha lehet. én 23L vagyok.

2020. szept. 30. 02:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Zöld, mindig is az volt cipőtől kabátig. A fehéret és kéket nem szeretem, de hordom, szeretem akár a vadul színes dolgokat is. 32N
2020. szept. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a piros, mar gyerekkorom óta. Meg a szobám fala is piros. Ezenkívül a feketet szeretem(tudom sokak szerint nem szín) pirossal gyönyörű!!! :) neked kérdező?
2020. szept. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Elkuldtem véletlen. Szoval neked kérdező mid még rózsaszín? (nekem, minden piros, kocsi, telefon,taska)30L
2020. szept. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
3-as nos. hátizsákom, kulcstartüm, dezodorom, tusfürdőm, neszeszerem, esernyőm, telefonom bár inkább corall nagarncs de ez a legközelebbi ami rósaszín volt :D..szobámat is ilyenre tervezem. meg cicás rózaszín fejhallgatot is tervezek venni :). rózsaszín egérrel.
2020. szept. 30. 03:10
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
Piros.
2020. szept. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a lila. Es ha ilyen színű targyak vesznek körül jobban is erzem magam, valahogy a kedvem is jobb a lila ruhamtol, taskamtol, telokamtol
2020. szept. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a lila, de mivel társadalmi elvárás hogy egy férfinek férfiasabb színű cuccok kellenek, ezért kikoptak ezek. És egyébként azt vettem észre, hogy vagy a társadalmi nyomás, vagy azért mert enélkül is változok, de lényeg hogy már nem is annyira tetszik. Most már csak hajszálnyival veri a többi szint, és szemrebbenés nélkül választok másikat ha olyan a helyzet. Ruhában például a kék mint legközelebbi szín tökre elfogadott (rengeteg kék cuccom van) a piros férfinak már kicsit fura (kevés ilyen van) na de a lila... Nagyon sok megjegyzést kaptam ezzel kapcsolatban annak idején amikor saját lábra álltam és saját keresetből saját ízlés szerint az vettem amit csak akartam.

40/F

2020. szept. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Milyen kár 7es apukámnak is a lila a kedvence es o is igy erez. Anyum igyekezett a kedvere tenni pont emiatt,h nem hordhatja. Anyanak sok a lila cucca, pedig a zöld a kedvence. Pl. Függöny lila nálunk es az étkészlet illetve a türcsik meg szinte minden otthon.
2020. szept. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a sötétlila, bár nincs olyan sok cuccom, ami ilyen színű. Van egy lila pólóm meg egy körömlakkom, meg a szobám fala is sötétlila, de nagyjából ennyi.

22/L

2020. szept. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Úgynéz ki sokaknak a kedvenc színea lila :D

Régebbi osztályomnak is mikor kérdezték a fele a liát mondta.

Nekem pl. a lila a 2.kedvencem bevallom XD

2020. szept. 30. 04:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!