Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy ismerősötök felszed 20...

Ha egy ismerősötök felszed 20 kilót elitélitek? Úgy ,hogy eddig élsportoló volt ,teljesen szálkás , vékony alkat.

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ezért miért ítélném el? Egyáltalán mi közöm ahhoz, hogy a másik hány kg?
2020. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Abszulute, meg a rendorsegen feljelentenem.
2020. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is személyiség alapján döntöttem el, hogy ki szimpatikus és ki nem, ami meg a tömegtől úgy ahogy van független.
2020. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is felszedtem 10-12 kilót mióta fizikai munka helyett otthon ücsörgök. 20 kiló nem a világ... bár nyilván nem mindegy, hogy egy 150-es nő, vagy egy 180-as férfi. Elítélni akkor se, ha másfél mázsa lesz, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem döbbentene le, és nem kezdenék el agyalni, hogy na, ezzel meg mi történt?
2020. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyan miért itélném el, bármiért meghízhat. Megkérdezném tőle, van - e valami betegsége, depressziós - e, mi a gondja.

De ha " csak úgy" meghízott, sem itélném el.

2022. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem aztán tökmindegy, ki mennyit szed fel.
tegnapelőtt 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!