Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Tinderen és a Badoon (és...

A Tinderen és a Badoon (és társain kívül) vannak más opciók,ahol lehet emberekkel beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen kapcsolat céljából.

21/F



2020. okt. 1. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Anotalk, gyk.

Innen is volt már kapcsolatom, meg a mostani páromat Amo-n ismertem meg. Ő is pont trollkodott éjszaka, mint én, és bedobta őt. 😂

2020. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anon*
2020. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Omegle,anotalk,meg egyéb fórumokon,de a legjobb élőben,mondjuk a hobbid során.
2020. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Tinderen és a Badoon (és társain kívül) vannak más opciók ...

www.gyakorikerdesek.hu › emberek__egyeb-kerdesek...

A Tinderen és a Badoon (és társain kívül) vannak más opciók,ahol lehet emberekkel beszélgetni? Figyelt kérdés. Nem feltétlen kapcsolat céljából. 21/F.


A Badoo bugyraiban tapasztalgattam... de minek ...

macskalany.hu › index.php › 2019/01/22 › a-badoo-bu...

2019. jan. 22. - Emellett fizetős szolgáltatásként elérhető az az opció, ahol megnézheted kinek tetszettél. ... Emellett van olyan funkció, hogy “emberek a közelben”, valamint érdeklődési ... Persze lehet, csupán arról van szó, hogy a Badoo-n lévő csajok ... például tinderre, és ott egészen más eredményeket tapasztaltam…

Hiányzó: kívül) ‎| Tartalmaznia kell a következőket: kívül)


Tinder és Badoo tapasztalatok - Férfiszív

ferfisziv.blog.hu › Férfiszív

2018. jún. 29. - Ugye közismert, hogy a Tindert alapvetően arra találták ki, hogy ... Sőt, normális nőbe is lehet botlani, aki tényleg ír egy pár sort magáról (ha más nem a ... beszélgetni, na azokat úgy hívják, feleség, és már valaki más oldalán ...

Hiányzó: társain ‎kívül) ‎opciók, ‎ahol ‎emberekkel


Ezt tanultam két év alatt a Tinderen | Az online férfimagazin

player.hu › eletmod › ezt-tanultam-ket-ev-alatt-a-tinderen

2017. jún. 17. - Facebook · Földön kívül · Google · Haditechnika · Mobil ... Szerintem teljesen mindegy, kiről beszélünk; naponta más partnert az ágyába cipelő ... Mondhatjuk, hogy a Tindert semmiért nem lehet hibáztatni, hiszen ez csak egy ... Ott, ahol már párt keresni is csak úgy érdemes, hogy a lehető legnagyobb ...

Hiányzó: társain ‎opciók, ‎beszélgetni?


A Tindert is lenyomta a magyar randi-app | 24.hu

24.hu › mobil › 2016/11/24 › a-tindert-is-lenyomta-a-...

2016. nov. 24. - A fejlesztők közleménye szerint az újszerű megközelítés lehet a siker egyik kulcsa. ... talál az ember barátokat hasonló érdeklődési körrel rendelkező emberek közül ... böngészése során szimpátia esetén nincs más dolgunk mint három, ... ami viccesen ellenpontozza az eredeti Tinder újítását, ahol már nem ...

Hiányzó: társain ‎opciók,


Badoo teszt magyarul: Valódi randilehetőség, vagy csak ...

hu.datinginsider.net › badoo

Szívesen találkoznál hozzád közel élő emberekkel a Badoon? ... Kíváncsi vagy, vajon tényleg össze lehet hozni valódi kapcsolatot a Badoo segítségével? ... kicsit, például beszélgetni, új embereket megismerni, a Badoo kimondottan szórakoztató lehet ... Sok más online társkereső szolgáltatással ellentétben, amelyek csak ...

Hiányzó: társain ‎kívül)


Randi - Az első matchem volt a jelenlegi párom - Velvet

velvet.hu › randi › 2019/10/27 › tarskereses_tinder

2019. okt. 27. - A fenti bevezetővel kezdődő levél abba a beszélgetésfolyamba illeszkedik ... Ezen kívül, ahogy Adrienn is írta, mindenki vagy a telefonját vagy a ... Rengetegen vannak a Tinderen és nagyon gyorsan lehet húzogatni az embereket, így ... hanem a társadalmi elvárásoknak megfelelve, más arcát mutatja, mert ...

Hiányzó: opciók, ‎| Tartalmaznia kell a következőket: opciók,

2020. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!