Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miert nem ir vissza senki...

Miert nem ir vissza senki tinderen?

Figyelt kérdés

Nem hasznaltam meg soha ilyen appot vagy tarskereso oldalt. Unalmamban 2 hete vasarnap letoltottem regiztem. Lett is par match rogton , nem igazan nyomkodtam egyebkent. Mondom elkezdek rajuk irogatni. Elosszor irtam 2 nek , semmi. Meg csak szet se valtak. Utana megint irtam masikoknak ugyanez. Maradt meg vagy 3 4 de azokra mar ra se irtam letoroltem a picsaba az egeszet. Es ezek nem voltak vmi nagyon fullos csajok. Az tulzas hogy mindebkkt jobbra huztam de keves volt akit nem.

Most a kerdesem , akkkr minek huz jobbra ha utana valaszra se meltat. Es ez nem 1 vagy 2 volt. Min 7-8. Igazabol sok remenyt nem fuztem hozza , tehat nem vagyok kiakadva csak furcsalom .

25/F


2020. szept. 19. 17:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah es nem annyit irtam hogy szia mizu
2020. szept. 19. 17:23
 2/8 anonim válasza:
Nem tetszik a képed.
2020. szept. 19. 17:35
 3/8 anonim válasza:

mert nem akarnak ismerkedni, csak ego trip re használják (nagyon sokan)

és hogy lássák kiknek jöttekbe ők is like -olnak de továbbra sem akarnak semmit csak hogy simogassa az egojukat, hogy kiknek jönnek be.

2020. szept. 19. 18:57
 4/8 Noren1989 válasza:
Vagy egyszerűen te vagy a 48. faszi aznap,aki ràjuk ís. Szomorú, baràtom, de túltelített a piac kukival.
2020. szept. 19. 19:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkot pinaval me nem az? :D
2020. szept. 19. 19:15
 6/8 anonim válasza:
Itt se írnak vissza.
2020. szept. 19. 20:22
 7/8 anonim válasza:

-Egójukat nyalatják, senkitől nem akarnak semmit.

-Csóró vagy, mert nekik milliós igényeik vannak.

-Nem te vagy Bradd Pitt.



Ennyi bőven elég, akár külön külön is.

2020. szept. 20. 11:42
 8/8 anonim válasza:

Utolsónak teljesen igaza van!

Nem szabad ilyen nyomorék társkereső oldalakkal foglalkozni

2020. szept. 24. 08:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!