Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak tudnak szerelmesek...

A férfiak tudnak szerelmesek lenni és érezni?

Figyelt kérdés
Eddig mindenki cserbenhagyott, nem lehet senkire sem számítani. Mindenhonnan az folyik hogy a pasi otthagyta, megverte, megeröszakolta, elhagyta. Persze tudom van nö is ilyen, de a férfiak nagyobb g*cik ilyen téren. Tudnak egyáltalán érezni valamit vagy csak megalázni a nöket? Miért van hogy a legtöbb férfi nem a szerelmet hanem a dugást választja??

2020. okt. 2. 00:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Amit az imént le írtál az valóban létező, elég nagy probléma, én is sokszor elkeseredek mikor szembesülök vele. Ezek a gyökerek nem képesek érezni valamit is a másik felé, csak önmaguk felé képesek.A férfi társadalmunk beteg, nem kicsit. De viszont nem kell elkeseredni, NEM MINDEN FÉRFI ilyen, én is sok olyat ismerek akik kedvesek, aranyosak, okosak, jó a társaságukban lenni és valóban tudnak szeretni. Tehát a válasz igen, a férfiak tudnak szeretni, mert emberből vannak, nem mindegyik vadállat.
2020. okt. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Igen vannak,például én érző lény vagyok.

22F

2020. okt. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Rossz emberek vesznek körül ezek szerint. Nekem egyik barátom sem ilyen, és én sem tennék ilyet soha. 26F
2020. okt. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Bőven vannak pedig intelligens, érző férfiak is, megkockáztatom ők vannak többségben, a probléma csupán az, hogy nem veszed őket észre, mert a s..gfejekkel ellentétben ők nem tűnnek ki a tömegből.
2020. okt. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért választja a dugást, mert a nők többsége szarik bele az érző pasikba. Nem védem a férfiakat, mert valóban léteznek g*cik, elég sok. De a nők közül is sajna, csak őket mindig áldozatnak állítják be.

Csak, hogy érdemi választ is adjak: igen, léteznek, elég sok!

2020. okt. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos nagyon sok ilyen férfi van aki csak a szex miatt él a párjával, ezen kívül semmibe veszi. Elég csak a környezetemben szétnézni és rögtön ott van a sok ékes példa erre. Én egy kicsit fiatalabb vagyok, még csak gimibe járok, de az egyik srác osztálytársam a múlt héten mutogatta nekem, hogy ő milyen csajokat dugdos meg, közben van egy gyönyörű barátnője. Én ezt nem tudom felfogni, hogy az ilyen szerencsés emberek akik mellett ott van egy hűséges nő aki egyébként tudomásom szerint főz rá, mos rá, emellett tanul (hisz ő is gimnazista), de ami a legfontosabb: tiszta szívből szereti, hogy hogyan lehet ekkora szívtelen, tapló paraszt, hogy ilyen aljas dolgokat cselekszik a háta mögött. Én nem fogom beköpni mert nem tartozik rám, de mélyen elkeserít, hogy ilyen világban élünk.



Én azt gondolom, hogy amíg egy nőnek/férfinak a szíve helyén van és őszintén dobban addig ő a legcsodálatosabb ember, hisz nincs szebb dolog a világon a tiszta szeretetnél. Nem az szórja a "pénzt" aki 1 hét alatt elveri a lottó nyereményét hanem az aki egy ilyen lányt/fiút semmibe vesz és nem becsül meg eléggé. Az igazi értékek sosem tárgyilagosak, a valódi értékek bennünk és a körülöttünk lévőkbe van. Lehetsz te milliárdos fővállalkozó ha nincs kivel megosztoznod sikereiden. Attól is szegényebb leszel mint az aki a híd alatt él, de van ki átölelje. Ezt kellene mindenkinek felfogni és másmilyen lenne a világ.

Szeressétek egymást!


Minden jót kívánok nektek! :)

2020. okt. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy vannak ilyen férfiak, akik tudnak, akarnak szeretni, valódi érzelmekkel, csak ők a nők számára érdektelenek, mert túl nyálasnak, puhap*nek vélik az ilyeneket a nők. Én vállalom: ilyen vagyok. El tudnál fogadni, ha korban egyeznénk?
2020. okt. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

#7-es köszönöm!


Hát igen! Kedves kérdező és hozzád hasonlóan gondolkodó nők!


Pont pár napja hallottam immár sokadjára, hogy a jószívű, előzékeny, udvarias, figyelmes, gondoskodó férfiakat, akik kimondottan úriemberek, férjnek és méltó családapának valóak, azokat túl unalmasnak, kiszámíthatónak találják, a nőknek sok-sok izgalom kell.


Hát akkor, a gonoszabbik felem akár azt is mondhatná, tulajdonképpen megkapjátok az izgalmat pl. az alázással, falhoz vágással, erőszakkal, megcsalással stb... ha nektek izgalom kell és nem jók, túl unalmasak a fent leírt férfiak.

2020. okt. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
De eltűntek hirtelen a nők :D
2020. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogyan itt mindenki kb leírta az a szomorú valóság. :/
2020. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!