Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak a szemályi...

Hogyan változtassak a szemályiségemen?

Figyelt kérdés

Szeretnék lazább és humorosabb lenni. Aki most vagyok:


-sokszor mindenen megsértődöm, vagy csak sok mindenen, akkor is, ha tudom, hogy poén.

-sokszor felkapom a vizet, ideges vagyok

-sokszor bunkó vagyok

-sokszor "hisztis" vagyok

-sokszor túlérzékeny vagyok


Ami segít kis ideig, hogy egy filmbeli karakternek képzelem magam, megpróbálom őt elszínészkedni, hogy ő mit tenne/mondana, de csak egy kicsit segít. Ilyen laza, vicces karaktereket veszek magamra, vagy ismerősöket kaik ilyenek



2020. okt. 2. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl Ace Ventura?
2020. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt sose szerettem. Nem filmeket kérek amúgy, már találtam megfelelőeket. Hanem ennél konkrétabb tippeket, tanácsokat. főleg olyanoktól, akik voltak abban a cipőben mint én
2020. okt. 2. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ehhez már pszichológus kell és nem tippek.
2020. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én azt tudom csak mondani, hogy amikor viccen megsértődsz, akkor gondolj bele melyik tulajdonságod sérti, és ha olyan, akkor változtasd meg, még akkor is ha nem olyan negatív. Valószínűleg ez zavar magadban és ezért sértődsz így meg, ezeket össze kéne gyűjtened, hogy milyen tulajdonságid kritizálásánál sértődsz meg. És akkor innen lehet tovább haladni.
2020. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4# köszi, szuper ötlet. Ki fogom próbálni :)


3- tudom, de nincs most erre pénzem

2020. okt. 2. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne valakire akarj hasonlítani, hanem képzeld el magad, mi lenne ha türelmesebb, kedvesebb, szeretetreméltóbb lennél. és helyezkedj bele ebbe az emberbe. van valami ilyesmi NLP technika, egyszer olvastam. minden nap kell gyakorolni.
2020. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Magamat csak egy nyominak tudom elképzelni. Próbáltam már ezt, de sosem sikerült
2020. okt. 2. 21:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!